קייטרינג טבעוני – כבר לא צריך לוותר על איכות וטעם.

שימוש בחומרי גלם טריים ואיכותיים זה השם השני שלנו. אנו שמים דגש על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר הקיימים בשוק, ירקות טריים, פירות רעננים ומגוון נוסף של חומרי גלם טעימים וטריים.

בואו לבנות תפריט טבעוני מיוחד על טהרת המזון הטבעוני וחומרי הגלם הטריים. אפשרות לתפריט מותאם לאירוע שלכם.

לקוחות ממליצים

  • השכרת פינות זולה שאנטי לאירועים

    צוות רנטליין! היה לנו לעונג לעבוד איתכם! שירות מקצועי וברמה! ציוד איכותי ובמגוון רחב! 100% סבלנות. ממליצים ממש לשכור בהם. המחיר בהחלט שווה את זה.

    עדיה ביטקובר
  • טירה מתנפחת

    זכינו לשכור את שירותי חברת רנטליין, כולם היו מרוצים, הריהוט היה בהתאם למה שביקשנו. תיאום הזמנים שהוא ממש חשוב היה בהתאם ומעל הציפיות שלנו. חברה אמינה רצינית איכותית עם יחסי אנוש מעל המצופה וגם המחיר הוגן בהחלט, אין לי ספק בכלל שאני עוד אעבוד איתם בהמשך. ממליצה בחום לכל מי שמחפש שירות אמין ומחיר הוגן.

    עומר טל

השאירו פרטים

ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם

קייטרינג טבעוני - לא מה שחשבתם

מי מאתנו לא מכיר את ההתרגשות לפני האירוע? חודשים ארוכים של הכנות, סידורים, פגישות עם ספקים, טעימות, מדידות ועוד- הכל מתנקז לאירוע אחד, יחיד ומיוחד. אך הפעם ההתרגשות כפולה- החלטתם להזמין קייטרינג טבעוני לאירוע, ואתם לא בטוחים כיצד האורחים שלכם יגיבו להחלטה, שהיא לא בדיוק במיינסטרים, כיום, על אף התגברות והתחזקות הטבעונות בארץ בפרט ובעולם בכלל.

בחירת קייטרינג טבעוני לאירועים הינה משימה לא פשוטה הטומנת בחובה מספר רב של שיקולים והתלבטויות. באירוע שלכם צפויים להיות אורחים רבים מכל קשת הטעמים והדעות, ויהיה קשה לכם לקלוע לטעם של כולם, אך אתם נדרשים לקלוע לטעמו של הרוב, ועם בחירת קייטרינג טבעוני הקושי רק מתעצם.  בחירת קייטרינג טבעוני היא אולי הבחירה המורכבת ביותר במסגרת הפקת האירוע, שכן קיימים סוגים רבים של חברות קייטרינג לאירועים קטנים בכלל וקייטרינג טבעוני בפרט.

ריכזנו עבורכם מספר כללי אצבע לבחירת חברת קייטרינג טבעוני לאירועים קטנים שיעזרו לכם לעשות את הבחירה הטובה ביותר לאירוע שלכם:

טיפ ראשון, ואולי החשוב ביותר- צאו מנקודת הנחה שלא כל האורחים שלכם יהיו מסופקים ב100% מהקייטרינג הטבעוני שהזמנתם, ספק אם מההשפעה הפסיכולוגית שיש מעצם העובדה שמדובר בקייטרינג טבעוני, ספק מטעם האוכל או ספק מעתם העובדה שאין בשר באירוע (כי הרי חייבים לאכול בשר בכל אירוע).

בקשו מחברת הקייטרינג הטבעוני לפרט לפרטי פרטים את פרטי ההזמנה, החל מחומרי הגלם, דרך העיצוב שהוזמן, מספר המנות שהוזמנו, שעות ההגשה, מספר המלצרים, אופן פינוי האשפה והכלים הריקים וכל דבר אחר שסיכמתם לגביו במהלך הדרך, בטעימות ובפגישת הסיכום. הכל צריך להיות רשום שחור על גבי לבן, אל תתפשרו. ככל שתקפידו לדרוש פירוט נרחב יותר, כך יהיו פחות אי הבנות במהלך האירוע או לאחריו (כאשר חברת הקייטרינג לאירועים תדרוש מכם תשלום על מוצר/שירות מסוים שלא היה מפורט בהסכם, אך כן סוכם לגביו בעל פה.

הזמינו תמיד 10% יותר אוכל מכמות האורחים הצפויה- כל חברת קייטרינג טבעוני שמכבדת את עצמה מגיעה עם 10% אחוז יותר חומרי גלם לכל דוכן מזון,  אך אל תבנו עליהם. הזמינו כמות גדולה יותר מכמות האורחים הצפויה, כך שלא יחסר אוכל לאורחים החשובים שלכם.

בחרו חברת קייטרינג טבעוני בעלת ותק וניסיון בתחום האירועים ואל תתביישו לבקש המלצות מלקוחות קודמים. התקשרו אליהם, שאלו אותם אודות נקודות שחשובות לכם ולגבי תהיות שעלו במהלך המשא ומתן מול חברת הקייטרינג.

לכו לטעום – טרם בחירת ספק קייטרינג טבעוני לכו לטעום את האוכל שאתם עתידים להזמין, בין אם מדובר באירוע של 20 מוזמנים עם דוכן מזון אחד או בין אם מדובר באירוע של 600 מוזמנים עם 10  דוכני מזון, דרשו לטעום את האוכל טרם האירוע ולראות את העיצוב של דוכן המזון (במקרה הזה גם תמונה תספיק).

מעוניינים במידע נוסף אודות קייטרינג טבעוני? צרו קשר ונשמח לסייע.

חייגו אלינו וואטסאפ יצירת קשר

השאירו פרטים

ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם