פתרונות קירור לאירועים זה אנחנו! מעכשיו במבחר חבילות מוזלות לתקופת הקיץ. אצלנו תוכלו להשכיר את מיטב המצננים החדשים ומבחר מאווררים בגדלים שונים ועוד מגוון פתרונות קירור במחיר לכל כיס.

לקוחות ממליצים

  • שולחנות קזינו להשכרה

    עשינו בעזרתכם אירוע חברה מקסים מקסים! הרבה מעבר לציפיות. העובדים היו נעימים, העמדות היו ברמה גבוהה, הציוד הגיע בזמן וההרכבה בוצעה ביעילות ומהירות על ידי חברי הצוות. שמחה שבחרתי בכם לאירוע שלנו, ניפגש באירוע הבא:)

    שני קליין
  • הרמת כוסית

    מרגע ההזמנה הרגשתי שמדובר בחברה רצינית. הכל היה בסבלנות, היו איתי בקשר, עמדו בזמנים. הציוד מצויין. הארוע היה מקסים. תודה ענקית לעידן על הסבלנות ועל ההבנה בכל שלב. תודה!

    הדס רכלבסקי

השאירו פרטים

ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם

פתרונות קירור - מוצאים ברנטליין!

מבחר פתרונות קירור אצלכם באירוע, אחד מהמוצרים המבוקשים, מצנן הוא מוצר יעיל, אשר מאפשר קירור של חדרים ואזורים שונים ללא צורך במזגן קבוע וחזק.

מצנן פועל באופן דומה לזה של רדיאטור – אלא שבעוד שהרדיאטור מחמם את הנוזל שבתוכו, על מנת לחמם את החדר – הרי שהמצנן מקרר אותו, וכך מקרר את החדר בצורה נעימה.

כאשר עורכים אירוע, לעיתים קרובות יש צורך במצנן להשכרה, על מנת לקרר את המקום שבו נערך האירוע בצורה יעילה וללא הוצאה משמעותית. חברת רנטליין מציעה לכם מצנן להשכרה, באיכות גבוהה ובמחירים משתלמים.

איזה פתרונות קירור יש לנו:

חברת רנטליין משכירה מגוון סוגים של ציוד לאירועים, ומעניקה לכם אחריות מלאה על כל המוצרים. החברה מספקת שירות מקצועי 24 שעות ביממה, וגמישה עבורכם בכל תחום.

עם רנטליין אתם נהנים מחיסכון בזמן, מהתקנה איכותית בכל מקום בארץ, מציוד בטיחותי ואיכותי במיוחד, ומייעוץ אישי אשר מסייע לכם לבחור בדיוק את הציוד המתאים לכם, ולערוך אירוע מושלם. ברשותנו בחר פתרונות קירור המתאימים למבחר סוגי אירועים.

חייגו אלינו וואטסאפ יצירת קשר

השאירו פרטים

ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם