ערב חברה שכולם יזכרו

מבחר רחב של רעיוניות לערב חברה מוצלח ומרגש בתקציב לכל כיס.

אצלנו תוכלו לסגור הכל במקום אחד! את כל הציוד לאירוע שלכם החל מאטרקציות | הגברה | פתרונות קירור וחימום פתרונות ישיבה ועוד.

לקוחות ממליצים

 • שולחן בלק ג'ק להשכרה

  השכרתי לבר המצווה שולחנות משחק. השירות היה מצויין ואדיב. השולחנות הגיעו מוקדם וסודרו באולם ובסוף האירוע יצרתי קשר לאסוף אותם. תודה על השירות.

  אורית רוזוב
 • שולחנות פוקר להשכרה

  השתמשתי בשרותי רנטליין לערב קונספט עם חברים. שכרנו 2 שולחנות פעילות עם מפעילים. היה ערב מגניב, הציוד הגיע בזמן והמפעילים. המחיר היה סביר ונהנתי מאוד מכל החוויה. מומלץ

  שרית רצר

השאירו פרטים

ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם

ערב חברה – השער שלך לעובדים

כל חברה, קטנה כגדולה זקוקה לכח אדם איכותי אשר יתפקד ויהיה מסור ונאמן בעתות שגרה, וגם בעיתות "חירום". לא בכדי החברות הגדולות במשק מקפידות לחגוג בערבי חברה או ימי גיבוש מהסרטים את חגי ישראל, את תחילתה וסופה של השנה ובהזדמנויות שונות נוספות במהלך השנה. אין זה מקרה כי חברות אלו מצליחות ברוב המקרים לגייס ולשמר כח אדם איכותי.

ערב חברה מהווה נדבך חשוב במרקם החברתי בחברה, קטנה כגדולה. העובדים מצפים לזה, העובדים מחכים לערב בו יוכלו להציג את בני זוגם או להגיע לבדם לאירוע עם עמיתיהם לעבודה ולעסוק בדברים שאינם בנושאי עבודה.

לקיומו של ערב חברה ישנם יתרונות רבים אשר יאפשרו לך, בעל העסק, להנות מהם , וביתר קלות:

 1. ערב חברה הינו מאורע מגבש אשר מביא להיכרות אישית בין עובדי החברה הוותיקים והוותיקים פחות.
 2. ערב חברה הינו אירוע אשר יאפשר לצוותים להתגבש ולייצר "ערבות הדדית", אשר ישפר את אופן ואופי העבודה, גם אם אין מדובר בעובדים אשר עובדים בצוותים (בסופו של דבר, אף אחד לא עובד לבד רק עם עצמו).
 3. ערב חברה מאפשר לך, בעל העסק, לשלב בו אלמנטים ערכיים/ מקצועיים אשר בהם אתה או חברתך דוגלים.
 4. בערב חברה ניתן, ואף מומלץ, לעדכן את העובדים בתהליכים אשר קורים בחברה ולהגביר את מעורבותם האישית בתהליכים בחברה.

ערב חברה לא חייב להיות אירוע יקר ונוצץ במיוחד, ובטח ובטח לא מחייב לשכור אולם אירועים או מסעדה בעלויות חסרות פרופורציות לעומק הכיס של החברה. במקומות עבודה רבים, יסתפקו העובדים בערב "על האש" אצל אחד ממנהלי החברה או עובדי החברה, אשר יכול להיות מלווה במשחקי חברה למבוגרים, בערב קזינו איכותי (במחירים שווים לכל כיס). פשוט – קנו קצת בשר איכותי, קצת אלכוהול איכותי, בחרו מקום אירוח (גם פארק ציבורי מהווה אופציה לא רעה בכלל), ותוציאו הזמנה מעוצבת במייל לעובדי החברה, אשר תיצור ציפייה לקראת האירוע הנוצץ.

רוצה לארגן ערב חברה ואינך יודע מהיכן להתחיל? צור קשר עוד היום וקבל סיוע מקצועי להפקת אירוע ערב החברה המושלם עבורך.

השכרת ציוד לאירועים הינה הדרך הטובה ביותר לקבל ערך מקסימלי עבור כספכם, לקבל ציוד לאירועים רב בסכומים שווים לכל כיס, תוכלו לשכור ולהנות מציוד בשווי אלפי ועשרות אלפי שקלים במאות שקלים בלבד.

חייגו אלינו וואטסאפ יצירת קשר

השאירו פרטים

ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם