חבילות ומבצעים לעמדות מולטימדיה לאירועים

השכרת עמדת מולטימדיה לאירועים- הפתרון האולטימטיבי לאירוע מושלם.

רוצים לערוך אירוע בו תוכלו להפעיל את המשתתפים? רוצים ליצור אינטראקציה חברתית המותאמת לילדים ולנוער? עמדות מולטימדיה להשכרה יספקו את המענה המושלם.

השכרת עמדת מולטימדיה תהפוך את האירוע שלכם לחוויה אחת שלא תשכח להרבה זמן.

הזמינו עוד היום עמדת מולטימדיה לאירועים ואף אחד לא ירצה לחזור הביתה.

לקוחות ממליצים

  • עשינו בעזרתכם אירוע חברה מקסים מקסים! הרבה מעבר לציפיות. העובדים היו נעימים, העמדות היו ברמה גבוהה, הציוד הגיע בזמן וההרכבה בוצעה ביעילות ומהירות על ידי חברי הצוות. שמחה שבחרתי בכם לאירוע שלנו, ניפגש באירוע הבא:)

    שני קליין
  • הרמת כוסית

    מרגע ההזמנה הרגשתי שמדובר בחברה רצינית. הכל היה בסבלנות, היו איתי בקשר, עמדו בזמנים. הציוד מצויין. הארוע היה מקסים. תודה ענקית לעידן על הסבלנות ועל ההבנה בכל שלב. תודה!

    הדס רכלבסקי

השאירו פרטים

ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם

עמדות מולטימדיה – מכניסים אקשן לאירוע

משחקים וירטואלים לאירועים יכולים כיום לספק באירוע אטרקציה מרכזית ומגניבה.

במהלך השנים הלך והתפתח תחום האטרקציות לאירועים בכלל ותחום האטרקציות לבר מצווה ולבת מצווה בפרט.

ממצב בו האטרקציה המרכזית לאירועים הייתה שולחנות משחק כיום אנו מבלים באירועים שלנו עם עמדות מולטימדיה לאירועים אשר מהוות אטרקציה מרכזית סביבן ניתן להפיק ערב שלם.

עמדות מולטימדיה לאירועים הינן למעשה עמדות משחק המורכבות ממספר פריטים שונים:

מסך טלוויזיה, בד"כ מדובר בטלוויזיה בעלת צג חדיש וגדול, בעל יכולות הצגה באיכות גבוהה.

קונסולת משחק- בין אם מדובר בפלייסטיישן, אקס בוקס, ווי, הקונסולות הנפוצות והאהובות ביותר על הילדים,  או בין אם מדובר בקונסולות משחק מעט פחות מוכרות.

סטנד טלוויזיה אשר עליו ניתן להציב את הטלוויזיה.

לעיתים רבות מתווספות לעמדות מולטימדיה לאירועים גם אביזרי משחק שונים אשר מעצימים את חווית המשחק ומספקים אתגר לילדים. בשוק קיימים אביזרים נלווים רבים לעמדות מולטימדיה לאירועים, ובכללם: סקייטבורד, גלשן גלים, אופנוע ים, סט גיטרה ירו, משטחי ריקוד ועוד אביזרים רבים וטובים.

לעיתים קרובות נשאלת השאלה- האם לא די בכך שהילדים מבלים שעות רבות בבית מול מסכי הטלוויזיה בחוויה שדומה מאוד לזו המסופקת על ידי עמדות מולטימדיה לאירועים?

אז זהו שלא. משחק בקונסולה ביתית שונה בתכלית מאשר משחק בעמדות מולטימדיה לאירועים, וזאת מכמה סיבות:

לעיתים קרובות ילדים משחקים לבדם בבית. באירוע עמדות המולטימדיה מאפשרות לילדים לשתף, ללמד, ללמוד מאחרים אודות כישורי המשחק. כמו שאנו בעבר לימדנו אחד את השני לשחק קלאס- היום הילדים מלמדים אחד את השני איך לסיים משימה במשחק.

משחק בעמדות מולטימדיה לאירועים, לרוב, יהיה במשותף עם שחקנים ומשתתפים אחרים. כך יוכלו הילדים לצבור חוויות יחדיו ולאתגר אחד את השני.

בשל העובדה כי משחק בעמדות מולטימדיה לאירועים מתקיים במהלך האירוע- אנו דואגים למשחקים בפרקי זמן קצרים, כך שלא ייצא מצב בו הילדים נשארים "תקועים" בעמדות המשחק ולא נהנים מהאירוע.

הבדל נוסף בין הבית לאירוע- באירועים רבים ישנם אביזרים נלווים שונים לעמדות המולטימדיה, אשר מאפשרים לילדים להתנסות ולחקור עולמות חדשים, לאתגר את עצמם ולהנות מחוויה בלתי נשכחת.

אם כך, עמדות מולטימדיה לאירועים הינן פתרון אולטימטיבי כאטרקציות לאירועים, בין אם מדובר ביום הולדת, בר מצווה, בת מצווה או אפילו סתם ערב גיבוש לחברים.

זקוקים לסיוע וייעוץ בנושא עמדות מולטימדיה לאירועים? צרו קשר ונשמח לעזור.

חייגו אלינו וואטסאפ יצירת קשר

השאירו פרטים

ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם