מחפשים ציוד תאורה לאירוע שלכם? במיוחד עבורכם פתחנו מחלקה חדשה המספקת בדיוק את הציוד תאורה שאתם צריכים לאירוע שלכם במחיר שווה לכל כיס . תוכלו להשכיר מגוון ציוד תאורה הכולל תאורה טבעית לאירוע , תאורה למסיבות ותאורה לרחבת הריקודים. בנוסף נשמח לעזור לבחור את ציוד התאורה שבאמת מתאים לצרכים שלכם.

לקוחות ממליצים

  • השכרתי לבר המצווה שולחנות משחק. השירות היה מצויין ואדיב. השולחנות הגיעו מוקדם וסודרו באולם ובסוף האירוע יצרתי קשר לאסוף אותם. תודה על השירות.

    אורית רוזוב
  • ההענות, ההערכות והיחס של העובדים היה מושלם! כיף לעבוד ככה! מתוקתק וטעים! מסיבת פורים שקשה לשכוח!

    דוריס ווגט

השאירו פרטים

ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם

השכרת ציוד תאורה – מכניסים אור לאירוע שלכם

מתלבטים איך לגרש את החושך באירוע שלכם המתוכנן להיערך בחיק הטבע? אנחנו שמחים לספק לכם את הפתרון הייעודי הנדרש ובכך להסיר כל ספק. פרוג'קטורים, פנסי לד ליצירת אווירה מיוחדת, ספוטים, סטדנים ועוד- כל אלה יאפשרו לכם להפיק אירוע מואר.

אנחנו מספקים  מגגון פתרונות תאורה לאירועים בכל מקום שאתם רוצים לקיים אותם- על פסגת הר, על חוף הים, על שפת בריכה, על גדת נהר, ואולי בכלל בחצר ביתכם? השכרת פתרונות תאורה היא פתרון מצוין לאירועים חד פעמיים של מי שאין להם סיבה והצדקה לקנות ציוד תאורה  בשל העדר שימוש בו. על מנת למנוע הוצאה כספית מיותרת, הפתרון המוצע כאן- השכרת אמצעי תאורה נותן לכם מענה מיטבי.

על מנת לתכנן כראוי מבעוד מועד את האמצעים העשויים להידרש להארת השטח שבו ייערך האירוע רצוי ליצור קשר זמן מספיק לפני קיומו. אנשי מקצוע מנוסים, מאומנים ומיומנים, יאפשרו לכם להאיר את השטח בכל סוג של תאורה ובכל עצמה מבוקשת, כך שלא ייווצר כל קושי לעשות את כל מה שתראו גם כשסביבכם חשכה מלאה ומוחלטת.

חיק הטבע הוא מקום מועדף על רבים קיים בו אירועים בשל מגוון היתרונות שבו. הארת שטח בלילה מאפשרת ניצולו בשעות הערב, שבהן נוח  לכם ולאורחים שלכם לקיים בהם את האירוע.

אנחנו מספקים שירות השכרת ציוד תאורה לכל דורש- אנשים פרטיים, חברות וארגונים, ועדי עובדים (להארת שטח בסיומו של יום כיף ו/או יום גיבוש) למשפחות שמבקשות לקיים אירוע צנוע, משפחתי ואינטימי במקום מיוחד ועוד.

חשוב להתיעץ לפני מול מנהל אירועים כדי להתאים את התאורה לאירוע שלכם. תוכלו דרכנו לקבל יעוץ חינם איזה ציוד תאורה יכול להתאים לכם ליום אירוע ואנחנו נשמח לעזור.

חייגו אלינו וואטסאפ יצירת קשר

השאירו פרטים

ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם