קייטרינג לאירועים קטנים

אירוע אינטימי עם חוויה מנצחת של טעמים 

חווית קולינרית מיוחדת אצלכם באירוע – תפריט עשיר ומגוון המותאם אישית לאופי האירוע ונבנה בשיתוף פעולה איתכם, כך שתקבלו את התפריט שחלמתם עליו, ללא פשרות!

קייטרינג FOODIES לאירועים קטנים מציע לראשונה תפריט שף שמותאם אישית במיוחד לאירוע שלכם, הן ברמה הקולינרית והן ברמה התקציבית.

שירות ייחודיי המספק פתרון מקיף לארגון והפקת האירוע בבית אחד- החל מהקייטרינג, דרך פתרונות חימום וקירור ועד האטרקציות לאירוע. 

קייטרינג לאירועים קטנים
דרגו עמוד זה


 

מזנונים לקייטרינג לאירועים

בוא לקבל הצצה קטנה לאופציות השונות של מזנוני המזון שתוכלו להזמין לאירוע שלכם. קייטרינג לאירועים קטנים כבר לא צריך להיות משעמם ובנאלי יותר! 

קייטרינג לאירועים קטנים – כללי אצבע

מי מאיתנו לא מכיר את הריגוש לפני אירוע של חברים ובני משפחה קרובים? איזה מאכלים יהיו, איזה דיג'י יהיה, איך תהיה המוזיקה, איך יראה אולם האירועים ואילו דוכני מזון לאירועים יהיו בקבלת הפנים? שאלות ותהיות רבות לפני האירוע קיימות אצל כל אורח טרם הגעתו לחתונה, על אחת מהשאלות האלו תוכלו לענות לאורחים שלכם בביטחון, אם רק תיעזרו בטיפים הבאים לבחירת דוכני מזון לאירועים.

בחירת קייטרינג לאירועים קטנים הינה משימה לא פשוטה הטומנת בחובה מספר רב של שיקולים והתלבטויות. בחירת קייטרינג לאירועים היא אולי הבחירה המורכבת ביותר במסגרת הפקת האירוע, שכן קיימים סוגים רבים של חברות קייטרינג לאירועים, החל מחברות קייטרינג צמחוניות, קייטרינג טבעוני, קייטרינג בשרי או קייטרינג המשלב את שניהם.  כמו כן באירוע שלכם צפויים להיות אורחים רבים מכל קשת הטעמים והדעות, ויהיה קשה לכם לקלוע לטעם של כולם, אך אתם נדרשים לקלוע לטעמו של הרוב.

ריכזנו עבורכם מספר כללי אצבע לבחירת חברת קייטרינג לאירועים קטנים שיעזרו לכם לעשות את הבחירה הטובה ביותר לאירוע שלכם:

טיפ ראשון, ואולי הכי חשוב- צאו מנקודת הנחה שלא כל האורחים שלכם יהיו מרוצים ב-100% מהקייטרינג שהזמנתם. חלק מהאורחים יהיה מאוכזב מהמגוון הדל (כי "עשרה מזנונים מזון לקבלת הפנים זה לא מספיק"), חלק מהאורחים לא יאהבו את הטעם של דוכן המזון עם נתח הקצבים ששילמתם עליו תוספת תשלום, חלק מהאורחים לא יאהבו את העיצוב של המזנונים וחלק מהאורחים לא יאהב את העובדה שחסר מגוון של דוכני מזון טבעוניים וצמחוניים. לעולם, אבל באמת, לעולם, לא תצליחו לקלוע לטעם של כולם ולרצות את כל האורחים שלכם.

טיפ שני,בקשו מחברת הקייטרינג לאירועים קטנים לפרט לפרטי פרטים את כל פרטי ההזמנה, החל מחומרי הגלם, דרך העיצוב שהוזמן, מספר המנות שהוזמנו, שעות ההגשה, מספר המלצרים (אם הזמנתם דרכם מלצרים), אופן פינוי האשפה והכלים הריקים וכל דבר אחר שסיכמתם לגביו. הכל צריך להיות רשום שחור על גבי לבן. ככל שתקפידו לדרוש פירוט נרחב יותר, כך יהיו פחות אי הבנות במהלך האירוע או לאחריו (כאשר חברת הקייטרינג לאירועים תדרוש מכם תשלום על מוצר/שירות מסוים שלא היה מפורט בהסכם, אך כן סוכם לגביו בעל פה.

טיפ שלישי, הזמינו תמיד 10% יותר אוכל מכמות האורחים הצפויה- כל חברת קייטרינג שמכבדת את עצמה מגיעה עם 5-10 אחוז יותר חומרי גלם לכל דוכן מזון, אבל אל תסמכו עליהם. הזמינו כמות גדולה יותר מכמות האורחים הצפויה, כך שלא יחסר.

טיפ רביעי, בחרו חברת קייטרינג לאירועים קטנים בעלת ותק וניסיון בתחום האירועים ואל תתביישו לבקש המלצות מלקוחות קודמים. התקשרו אליהם, שאלו אותם אודות נקודות שחשובות לכם ולגבי תהיות שעלו במהלך המשא ומתן מול חברת הקייטרינג.

הטיפ החשוב ביותר לכו לטעום- טרם בחירת ספק קייטרינג לאירועים קטנים לכו לטעום את האוכל שאתם עתידים להזמין, בין אם מדובר באירוע של 20 מוזמנים עם דוכן מזון אחד או בין אם מדובר באירוע של 500 מוזמנים עם 12 דוכני מזון, דרשו לטעום את האוכל טרם האירוע ולראות את העיצוב של דוכן המזון (במקרה הזה גם תמונה תספיק)

מעוניינים במידע נוסף אודות קייטרינג לאירועים קטנים?   צרו קשר ונשמח לסייע.