פתרונות קירור לאירועים זה אנחנו! מעכשיו במבחר חבילות מוזלות לתקופת הקיץ. אצלנו תוכלו להשכיר את מיטב המצננים החדשים ומבחר מאווררים בגדלים שונים ועוד מגוון פתרונות קירור במחיר לכל כיס.

חבילות קירור לאירועים

מצננים לאירועים

עומדים לרשותכם מבחר דגמים של מצננים לאירועים המיועדים לעסקים ולאירועים פרטיים.

 

לא נמצאו מוצרים התואמים את בחירתך.

פתרונות קירור – מוצאים ברנטליין!

מבחר פתרונות קירור אצלכם באירוע, אחד מהמוצרים המבוקשים, מצנן הוא מוצר יעיל, אשר מאפשר קירור של חדרים ואזורים שונים ללא צורך במזגן קבוע וחזק.

מצנן פועל באופן דומה לזה של רדיאטור – אלא שבעוד שהרדיאטור מחמם את הנוזל שבתוכו, על מנת לחמם את החדר – הרי שהמצנן מקרר אותו, וכך מקרר את החדר בצורה נעימה.

כאשר עורכים אירוע, לעיתים קרובות יש צורך במצנן להשכרה, על מנת לקרר את המקום שבו נערך האירוע בצורה יעילה וללא הוצאה משמעותית. חברת רנטליין מציעה לכם מצנן להשכרה, באיכות גבוהה ובמחירים משתלמים.

איזה פתרונות קירור יש לנו:

חברת רנטליין משכירה מגוון סוגים של ציוד לאירועים, ומעניקה לכם אחריות מלאה על כל המוצרים. החברה מספקת שירות מקצועי 24 שעות ביממה, וגמישה עבורכם בכל תחום.

עם רנטליין אתם נהנים מחיסכון בזמן, מהתקנה איכותית בכל מקום בארץ, מציוד בטיחותי ואיכותי במיוחד, ומייעוץ אישי אשר מסייע לכם לבחור בדיוק את הציוד המתאים לכם, ולערוך אירוע מושלם. ברשותנו בחר פתרונות קירור המתאימים למבחר סוגי אירועים.

צריכים מצנן להשכרה לאירוע שלכם? תוכלו לעבור לעמוד השכרת מצננים – הזמינו עוד היום את המוצרים האיכותיים של חברת רנטליין!

Instagramלעמוד האינסטגרם שלנו