מכירת פטריות חימום ליחידים במחירים סיטונאים – החל מ₪599

פטריות חימום משמשות כיום לחימום מקומות פתוחים או מקורים ברדיוס של עד עשרים מטרים. פטריות החימום בטיחותיות לשימוש, ידידותיות לסביבה, בעלות צריכה אנרגטית נמוכה ביחס לתפוקתן ומתאימות לשימוש במקומות רבים: פטריות חימום לשימוש ביתי, פטריות חימום לשימוש משרדי, פטריות חימום למסעדות ופטריות חימום לאירועים. יתרון נוסף של פטריות החימום הוא שהן משמשות כפריט דקורטיבי לכל דבר. פטריות חימום למכירה נבדלות זו מזו במספר פרמטרים עיקריים: החברה המייצרת אותן, בתפוקת החום המופקת מפטריית החימום, בחומרים מהן מיוצרת פטריית החימום ובעיצובן.

 פטריית חימום גז במחיר הזול בארץ רק 599 ₪. – אולם תצוגה בצומת סגולה.

חדש לחורף 2017 לא קונים לפני שמשכירים ! מעכשיו לפני רכישת המוצר תוכלו לבדוק אותו באמצעות פטריות חימום להשכרה.

פטריית חימום – לא מה שחשבתם…

רובנו הורגלנו שכאשר אנחנו נמצאים מחוץ לבית בחורף אז, בדרך כלל, יהיה לנו קר. מחשבה זו גורמת לרבים מאתנו לא לצאת לבילויים או לאירועים משפחתיים בחורף – אנחנו מפחדים שיהיה לנו קר ולא נהנה מהבילוי בחוץ. כמו כן רובנו מוותרים על האירוח בחוץ בגלל הקור. אז זהו – ממש לא חייב להיות לנו קר כאשר אנחנו יוצאים לבלות מחוץ לבית בחורף הגשום והקריר.  בתי עסק ומקומות בילוי רבים בוחרים לקנות  תנורי חימום שונים על מנת שללקוחות שלהם ולמבלים הרבים יהיה נוח וחמים בזמן הבילוי. עכשיו גם אתם יכולים  לרכוש פטריית חימום בתקציב נמוך אשר תאפשר לכל מי שמבלה בבתי קפה, בגן אירועים, בפאב או בחצר הביתית שלכם ליהנות מחימום מלטף ונעים גם אם מד החום מציג טמפרטורות נמוכות במיוחד. פטריית חימום למכירה הינן פתרון חימום מעולה לכל בית או עסק, לרבות עסקים בתחום האוכל והבילוי החל מפאב שכונתי ועד מסעדה יוקרתית וגני אירועים.

פטריות חימום למכירה – על פתרונות חימום איכותיים במיוחד לחורף

פטריית חימום יכולות להיות פתרון חימום איכותי במיוחד לחורף. כל עסק מבקש שללקוחות שלו יהיה נעים בזמן הבילוי. כאשר לקוחות רוצים לבלות בבית הקפה שלנו או במסעדה שלנו באופן איכותי ובטוח הם מצפים שלא יהיה להם קר. חימום בית העסק באמצעות פטריות החימום האיכותיות שלנו יבטיח את בטיחות הלקוחות שלכם ואת ההנאתם הרבה. כאשר ללקוחות שלכם יהיה חמים ונעים הם יוכלו להתרווח ולהפסיק להתעסק בקור חודר העצמות, ולהינות,  כאילו הם ממש בביתם שלהם. חימום בתי עסק הוא צעד בסיסי ואף הכרחי לכל בעל עסק שרוצה להצליח גם בחורף כאשר קר ויורד גשם בחוץ.

פטריית חימום לחצר הביתית – לא רק לעסקים וחנויות

לשבת בגינה עם כוס תה חם וליהנות ממזג האוויר הכיפי שבחוץ, מבלי לקפוא מקור?!  כן, יש חיה כזו- לשבת ולארח חברים בחוץ גם במזג אוויר חורפי. אתם רק צריכים להיוועץ בנו איזה פתרון חימום יתאים לחצר הביתית שלכם. ברשותנו מגוון רחב של פטריות חימום למכירה במגוון דגמים ומחירים, אשר מתאימים לכל סוג חצר וניתנות להפעלה באנרגיות שונות, כדוגמת חשמל וגז.

פטריית חימום – טיפים לחתונה בחורף

פטריית חימום יכולה לעזור לנו לשדרג חתונות אשר נערכות בגני אירועים בחורף. כאשר אנו עורכים חתונה בגן אירועים בחורף הקריר ישנם  מרכיבים ופרטים רבים שאנחנו צריכים לשים לב אליהם ולתת עליהם את הדעת. כאשר אנחנו מקפידים שגן האירועים שלנו יהיה מחומם ונעים אנחנו יכולים להפוך אותו לגן אירועים יוקרתי מאוד ומבוקש. השקעה בחימום גן האירועים תאפשר לשווק את העסק בפני הרבה מאוד זוגות צעירים. כאשר לאורחים באירוע שלנו חם אז הם יכולים לרקוד והאווירה באירוע שמחה ומשוחררת יותר. אף אחד לא באמת נהנה כאשר קר לו. אם אתם רוצים לחמם את רחבת הריקודים החיצונית באירוע שלכם תוכלו לעשות זאת בעזרת פטריות חימום ותנורי חימום נוספים, ובכך נבטיח שהאירוע שלנו יהיה מהנה במיוחד.

Instagramלעמוד האינסטגרם שלנו