מתנפחים להשכרה במרכז – כבר לא צריך לנסוע רחוק !

מתקנים מתנפחים, האטרקציה הטובה והמשמחת ביותר  באירועי יום הולדת ובר או בת מצווה, ומהיום אתם כבר לא צריכים לנסוע רחוק, תוכלו לבחור מגוון מתנפחים להשכרה במרכז בלי לנסוע רחוק! חברתנו מאפשרת לכם לבחור ישירות באתר את המתנפחים הרלוונטים לאירוע שלכם ולבוא לאסוף אותם או להקבל אותם ישירות ביום אירוע. השכרת שני מתנפחים לגיל הרך באיסוף עצמי ב 500 ₪ בלבד!

  השכרת מתנפחים לגיל הרך ( 2 ומעלה )

  בואו לגלות את מגוון המתנפחים שלנו לגיל הרך, המתקנים מיועדים במיוחד לקטנטנים

  השכרת מתנפחים רב גילאיים

  השכרת מתנפחים רב גילאיים – אטרקציה מעולה לאירועים המשלבים מגוון גילאים שונים.

  השכרת מתנפחי מים

  השכרת מתנפחים עם מים, אירוע קיץ בלי מתנפח מים זה לא אירוע ! מגוון רחב של מגלשות מים בכל הגדלים.

  השכרת מתנפחים מאתגרים

  מתנפחים גדולים לאירועים גדולים ומיוחדים, זירת סומו לבר מצווה בת מצווה, ועוד אטרקציות מיוחדות לאירוע של כיף.

  מתנפחים להשכרה במרכז – קרוב לבית.

  האם פגשתם אי פעם ילד או ילדה שאינם מתלהבים לנוכח מראה של מתקן מתנפח מרשים וצבעוני המזמין את הילדים לבוא ולשחק בו, לקפוץ עליו ולהשתולל? אם עניתם לא, אתם לא לבד. ידוע לכל כי ילדים אינם יכולים להישאר אדישים למראה מתקנים מתנפחים וכי אטרקציה זו מעסיקה אותם שעות על גבי שעות, מוציאה מהם אנרגיות ומסבה להם כיף והנאה. ישנם אתרים לא מעטים ברחבי הארץ הכוללים מתקנים מתנפחים לגילאים השונים ובגדלים שונים, המיועדים לילדים. רוב האתרים מצריכים התארגנות ונסיעה למקום וגם תשלום לכרטיס כניסה. נתון זה לא תמיד מתאים לכולם ולא מעט אנשים יתנגדו למתנפח אחד אצליהם בבית שיהיה ניתן לשלוף אותו כל פעם שהילדים משועממים וצריך להעסיק אותם. אם אתם מתגוררים במרכז או מתכננים פעילות במרכז, בטח תשמחו לדעת כי עומדים לרשותכם מבחר מתנפחים להשכרה במרכז המתאימים לשלל פעילויות, גילאים ועוד.

  מתנפחים להשכרה מתאימה למגוון רחב של פעילויות ואירועים שברצונכם לתכנן, כגון: ימי הולדת, ימי גיבוש וכיף ועוד. לא חייבים לצאת מהבית ולחפש אחר אתר אטרקציות לילדים או לבקש מכל המוזמנים להגיע לאותו אתר לטובת האירוע שתכננתם. תוכלו לחפש אחר השכרת מתנפחים במרכז ולהזמין את כל הציוד הנדרש לכם להקמת אתר פרטי אצלכם בגינה ולשם להזמין את כולם, בסביבה הנוחה לכם, מבלי להיות מוגבלים בשעות וזמן פעילות של אתרים אחרים. חופשת פסח הגיעה ויש לכם שבועיים שלמים להעסיק את הילדים? אין כמו אפשרות לבחור מתנפחים להשכרה במרכז המאפשרת להזמין עד לבית ולהתאים את גודל המתקן לגודל החדר בבית או בגינה ולהעסיק את הילדים במשך שעות ואפילו ימים. אם לא מתחשק לכם לצאת מהבית, גם זה בסדר וגם לא הכרחי יותר. השכרת מתנפחים במרכז מאפשרת לכם לקבל שירות עד לבית ולערוך פעילויות בפנים, באיזור הפרטי והנוח שלכם. גם אם גשם וחורף בחוץ, קר לכם ולילדים ועדיין מתחשק לכם לערוך פעילות, השכרת מתנפחים במרכז תעמוד לשרותכם ותאפשר לכם להזמין מתקנים מתנפחים לכל מקום שתבחרו ושם תוכלו להתקין את אתר האטרקציות הפרטי שלכם.

  Instagramלעמוד האינסטגרם שלנו