מכירת מצננים ליחידים במחירים סיטונאים – החל מ₪1200

מצננים למכירה במבחר דגמים חדשים התחייבות למחיר הזול במדינה! 

בואו להתרשם באולם התצוגה ראשי: בפתח תקווה – מגוון פתרונות קירור לכל כיס.

משלחים לכל הארץ ! אחריות ותיקונים ישירות דרכנו.

 • מאוורר תליה

  מאוורר תליה (4)

 • מצננים

  מצננים (4)

 • מצננים למכירה

  לרשותכם מבחר מצננים למכירה התחייבות למחירים הזולים במדינה המיועדים לצרכן הפרטי וללקוחות עסקיים.

  מאווררי תלייה למכירה

  לרשותכם מבחר מאווררים ביתיים ותעשייתיים המתאימים למגוון שימושים ומטרות

  מצננים למכירה – פתרון זול ואיכותי לאירועים

  כאשר אנחנו מתחתנים איכות האירוע חשובה לנו מאוד. בכלל, בכל אירוע שאנועורכים החל מבריתה, דרך בת מצווה ועד חתונה, חשוב מאוד לשים לב לאיכות פתרונות הקירור באירוע. ניתן לשפר את איכות האירוע שלנו בפשטות על ידי כך שנבחר לעשות אותו בגן אירועים איכותי, אך גם גן אירועים איכותי לא יציל אותכם מהחום הכבד בחודשי הקיץ. חשוב מאוד שבגן האירועים יהיו מצננים איכותיים שיכולים לאפשר לנו לצנן טוב יותר את האירוע שלנו כאשר אנחנו עורכים אותו בעונה חמה כמו בקיץ. מצננים למכירה יכולים לאפשר לכל גן אירועים לשפר את הטמפרטורה באירוע ובכך להופכו לאירוע מהנה שמח וקריר.

  מצננים למכירה ושיפור האווירה וההרגשה בחצר

  מצננים למכירה יכולים לסייע לנו לשפר את האווירה ואת ההרגשה שתהיה בחצר שלנו. תקופת הקיץ החלה ואנו רוצים לשבת בכיף בחצר או בגינה,האווירה יכולה להיות טובה יותר כאשר קריר ונעים, נכון? מצננים למכירה יכולים לעשות את ההבדל ולסייע בהורדת הלחות והחום בחצר. אם אתם מזמינים חברים ומשפחה לישיבה בגינה אתם כנראה צריכים פתרון קירור שיקרר לכם את הגינה ויהפוך את הישיבה בחצר להרבה יותר מוצלחת, בעזרת הקפדה על הפרטים הקטנים, כגון הטמפרטורות והלחות הנמוכות שיווצרו באמצעות פתרונות קירור שונים ומצננים למכירה.

  מצננים למכירה ושיפור ההרגשה והאווירה בבת מצוות

  מצננים למכירה יכולים לסייע לנו לשפר גם את ההרגשה ואת האווירה באירועי בת מצווה. אירועי בת מצווה הם אירועים מהנים מאוד וחשוב מאוד לארגן אותם באופן איכותי ומסודר. כאשר אנחנו מארגנים אירועי בת מצווה כדאי לנו לוודא שלא יהיה חם מדי. ככל שבאירוע בת המצווה שלנו יהיה נעים יותר כך האירוע יהיה נעים וייחודי יותר. קירור מתחם האירוע שלנו באמצעות מצננים איכותיים יכולה לאפשר לנו ליהנות מאירוע קריר ונעים מאוד. אירוע שיהיה בו חם מדי הוא אירוע שאנחנו והאורחים שלנו לא באמת נהנה בו ונסבול בו מאווירה עייפה מאוד.

  מצננים למכירה – לבתי קפה

  ניהול עסק באופן עצמאי בארץ כוללת אחריות רבה ונדרשת יכולת להתמודד עם אתגרים רבים. כאשר אנחנו מנהלים בית קפה אנחנו צריכים לנהל אותו באופן שיהיה ייחודי ויאפשר לנו לשרת כמה שיותר לקוחות. מצננים למכירה יכולים להתאים מאוד לבתי קפה. כאשר אנחנו מנהלים בית קפה זוהי האחריות שלנו לדאוג לכך שהאווירה בבית הקפה שלנו תהיה נעימה. בכל בית קפה האווירה יכולה להיות נעימה יותר כאשר בימים החמים הטמפרטורה בחלל בית הקפה נשמרת נעימה וקרירה. מצננים הם גופי קירור איכותיים מאוד שיכולים לסייע לנו לקרר את החלק החיצוני של בית הקפה שלנו.

  מצננים למכירה למסעדות

  מצננים למכירה יכולים להוות פריט חשוב מאוד גם עבור מסעדות. כאשר אנחנו מנהלים מסעדה אנחנו צריכים לדאוג שכל החללים בה יהיו נעימים וראויים ללקוחות שלנו. ההנאה גוברת כאשר במסעדה נקפיד לצנן את המרפסת במסעדה שלנו ואת החללים החיצוניים שלה. חשוב לבחור מצננים שיכולים לקרר באופן איכותי ושווה את כל החללים החיצוניים במסעדה שלנו. מצננים יכולים לקרר גם את החלק הפנימי של המסעדה שלנו באופן שיהיה יעיל מאוד ואפקטיבי – כך שהאווירה במסעדה שלנו תהיה קרירה, נעימה וייחודית לאורך כל עונות הקיץ, הסתיו והאביב.

  מצננים למכירה לגני אירועים

  מצננים למכירה יכולים להיות פתרון קירור מושלם גם לגני אירועים. כאשר אנחנו מנהלים גן אירועים אנחנו צריכים שבאירועים שנערכים בחוץ תהיה אווירה נעימה ולא יהיה בהם חם מדי. בעונות החמות יותר כמו הקיץ, האביב או הסתיו הטמפרטורות והלחות יכולים להיות גבוהים מאוד. כאשר אנחנו מקפידים לקרר את מתחם האירוע שלנו בימים חמים אנחנו יכולים להפוך את גן האירועים שלנו לגן יוקרתי ומזמין יותר. גני אירועים שיש בהם קירור איכותי שחם וחימום איכותי שקר הם גני אירועים שהאירועים בהם הרבה יותר מהנים ונארכים שעות ארוכות יותר. שמירה על איכות האירועים בגן האירועים שלנו תשפר את התדמית המקצועית שלנו ותאפשר לנו לתת מענה לקהל לקוחות גדל מעונה לעונה.

   

  Instagramלעמוד האינסטגרם שלנו