מזכרות לאירועים – מזכרת מאירוע גדול

הקריטריונים לאירוע בלתי נשכח הינם מגוונים ואישיים. עזרו לאורחים שלכם לזכור את האירוע שלכם באמצעות מזכרת מהאירוע ייחודית ומרגשת שייקח איתו הביתה כל אורח. בחרו את המזכרת המתאימה ביותר עבורכם ולטעמכם האישי מבין שלל המזכרות לאירועים שלנו- מגנטים לאירועים, מחזיקי מפתחות לאירועים, ספרוני תמונות, תא צילום תמונות ועוד.

 

מזכרות לאירועים הינן נדבך הכרחי וחשוב בכל אירוע, קטן כגדול, החל מברית מילה או בריתה, דרך כל יום הולדת ועד חתונה.

מי לא זוכר את שקיות הממתקים הקטנות שקיבלנו אנו עוד כשהיינו ילדים קטנים בסוף כל יום הולדת? עת הכילו השקיות ממתקים מעורבבים (אף אחד לא חשב על הערבוב הבעייתי או לא, אך המיוחד, של ממתקים מלוחים ומתוקים), ובתוך השקית, לרוב, הופיעה לה הפתעה קטנה. זו מזכרת מאירוע.

הימים האלו כבר עברו חלפו, ובשנים האחרונות תחום מזכרות לאירועים התפתח והשתנה רבות. כיום כל אמא רוצה שלילדה תהיה המזכרת המיוחדת ביותר מהאירוע, וזו לא בהכרח חייבת להיות הפתעה קטנה בסוף יום ההולדת. זה יכול להיות בדמות מגנטים לאירועים, מוצר פשוט (וזול, יחסית), אשר משאיר מזכרת קטנה מאירוע גדול.

מזכרות לאירועים יסייעו לכם להפוך את יום ההולדת, בר המצוה או החתונה לאירוע שהאורחים שלכם לא ישכחו.

איך בוחרים מזכרות לאירועים ?

  1. התאימו את אופי האירוע למזכרת- שקית הפתעה לא תתאים במקרה של בר מצוה, לדוגמה.
  2. התאימו את המזכרת מהאירוע לסוג האורחים. חשבו על  האירוע שלכם, מי הם האורחים שלכם (האם מבוגרים/ צעירים/נשים/גברים וכו'), ומה הייתם שמחים לקבל במקומם כמזכרת מהאירוע.
  3. הגדירו תקציב (!!!)-  מזכרות מאירועים לא חייבות להיות יקרות. בחנו את התקציב שלכם לכלל האירוע והגדירו סכום מראש למטרת המזכרות.
  4. אל תנסו לרצות את כולם- לא כולם יאהבו את המזכרות לאירועים שיהיו באירוע שלכם. זה בסדר. נסו לקלוע לטעם הרוב.

אז בין אם אתם מתלבטים להזמין קריקטוריסט לאירועים, גרפיטי על כובעים או על חולצות, פרלינים ממותגים,  צלם מגנטים, קיר צילום ממותג, תא צילום לאירועים או כל מזכרת אחרת, אנחנו המקום עבורכם. אצלנו תוכלו למצוא מגוון מזכרות לאירועים שלא ישכחו לעולם!

זקוקים לסיוע בחירת מזכרת לאירוע בלתי נשכח? צרו קשר ונסייע לכם עוד היום.

בחזרה לעמוד אטרקציות לבת מצווה

Instagramלעמוד האינסטגרם שלנו