פטריות חימום להשכרה- לאירוע חם ונעים

האירוע שלכם מתקרב ומזג האוויר חורפי? כנראה שאתם צריכים פתרון לחימום האירוע. לנו יש פתרון עבורכם- פטריות חימום להשכרה. פטריות החימום שלנו מיועדות לאירועים גדולים וקטנים כאחד ואנו נשמח לעזור לכם ולהתאים את כמות וסוג הציוד המתאים לאירוע שלכם.

גם דרכנו ניתן להשכיר- פטריית חימום תוצרת סין ( צבע שחור ) בבעלות של 180 ש"ח ליחידה.

השכרת פטריית חימום ללא גז בעלות של 70 ש"ח.

4 תנורי חימום על חשמל לבחירה ממגוון הדגמים במחיר מיוחד 700 ש"ח כולל מע"מ

פטריות חימום להשכרה

פטריות חימום להשכרה – אירוע חם ללא מאמץ.

בכל אירוע הנערך בימי החורף הקרירים נרצה למצוא פתרון שישאיר את האורחים שלנו חמימים ונעימים. באמצעות השכרת פטריות חימום תיתנו להם את ההרגשה החמימה אותה הם מחפשים באירוע שלכם ביעילות ובבטיחות גבוהה. פטריות החימום שלנו יעילות לטווחים גדולים ומתאימות לכל גודל של אירוע. בזכות יכולת כיסוי של עד 15 מטר מרובע לפטריה אנו נבטיח שהאירוע שלכם, גדול או קטן ככל שיהיה, יישאר חסין למגבלות מזג האויר הקריר של החורף.

מה היא פטריות חימום להשכרה ?

פטריות חימום הן למעשה תנור גז בצורת פטריה. בלון הגז ניצב בתחתית המתקן וסגור באמצעות מכסה בטיחות. גז זורם מהבלון אל גוף החימום דרך הצינור המרכזי ומצית להבה שדולקת ממש כמו בכיריים הביתיים שלנו. הלהבה מכוסה ברשת מתכת עמידה שמתחממת ומפיצה את החום בצורה שווה לכל הצדדים, ובנוסף מונעת מהלהבה להיות גלויה. השכרת פטריות חימום-פתרון נוח שמאפשר לנו להשתמש בפטריות חימום ללא הצורך לרכוש אותן וללא כאבי ראש.

האם מדובר בציוד בטיחותי?

פטריות החימום שלנו עומדות בתקני הבטיחות המחמירים ביותר ומתאימות להפעלה בתנאי חוץ מקורים ללא שום בעיה או חשש. מכיוון שאנו מבצעים את עבודות הניקיון והתחזוקה הנדרשות לפטריות החימום הללו, אתם יכולים להיות בטוחים שאנו שומרים על הבטיחות שלכם ושל האורחים שלכם. כמו כן חברתנו עומדת בתקן הכבאי הראשי ובתקן חברות הגז לאחזקת בלוני גז.

מה נעדיף? רכישה או השכרה?

במידה ואתם עורכים אירוע חד פעמי בו תצטרכו את פטריות החימום, כמובן שעדיף לבצע השכרת פטריות חימום מאשר לרכוש אותן. השכרת פטריות חימום חוסכת לכם כסף רב וטרחה רבה הכרוכים בהתקנה עצמאית של פטריות החימום ובפירוקן בתום החורף. גם האחסון הנחסך מכם הוא יתרון אדיר שמשפיע על קבלת ההחלטה בנושא.

לסיכום, השכרת פטריות חימום היא פתרון נהדר לאירועים הנערכים בימי החורף הקרירים של מדינת ישראל. פטריות החימום הן מכשירי חימום בטיחותיים הפועלים על גז ומתאימים להפעלה בשטחי חוץ עם או בלי קירוי. אנו נספק עבורכם את השירות המלא, החל מהייעוץ הדרוש בתכנון פתרונות החימום באירוע שלכם ועד להתקנה ולפירוק.

השכרת פטריות חימום איזה סוג מומלץ להשכיר?

החורף הגיע ועמו הקור, כאשר נרצה לערוך אירוע מכל סוג בחורף, נעדיף למצוא פתרונות חימום מקוריים שלא צורכים אנרגיה רבה, שלא יעלו לנו כסף רב, שלא נצטרך לאחסן אותם בצורה מיוחדת ושבאמת יעשו את העבודה שלהם – לחמם. השכרת פטריות חימום לאירועים תהיה פתרון מושלם עבורכם לכל סוג של אירוע. אנו נספק עבורכם את הקונסטלציה הנכונה של פטריות החימום שאתם צריכים לאירוע. כמו כן נספק את בלון הגז, ואפילו נתקין ונפרק עבורכם במידה ותרצו. כדי שיהיה לכם חם בלב ובאירוע !

לרכישת פטריית חימום במבצע לחץ כאן

Instagramלעמוד האינסטגרם שלנו