השכרת אוהלים

השכרת אוהלים – לחוגג בכל מזג אוויר

החורף הגיע ומזג אוויר לא תמיד מאפשר לקיים את האירוע שלנו בצורה הרגילה – השכרת אוהלים לאירועים מאפשרת לכם להכניס את אורחים שלכם לאוהל מקורה נעים וחמים ולאפשר לאירוע להתקיים כסדרו גם בעונת החורף.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של אוהלים בגדלים שונים ולמטרות שונות. בנוסף לאוהלים תוכלו להשכיר את כל הציוד הנלווה לאירוע במקום אחד!

מבצע חורף אוהל בגודל 6X4 כולל הובלה והתקנה ב1600 ש"ח כולל מע"מ + תנור חימום מחוזק. 

מגיע לכם יועץ אירועים אישי ללא עלות, צרו קשר!

השכרת אוהלים לאירועים

חושבים על הקמת אירוע ולא יודעים איזה אופציות עומדות בפניכם? אין לכם כיוון איפה בכלל להתחיל? יודעים את האופציות אבל מתלבטים מה הכי טובה? השכרת אוהלים לאירועים יכולה להיות הפתרון המושלם עבורכם! הכנו בשבילכם מדריך קצר שמסביר למה משמשים אוהלים שכאלה, איזה סוגים תוכלו להזמין, מהן הבדיקות שנצטרך לעשות ואיזה ציוד נלווה נרצה להשכיר יחד עם האוהלים שלנו ליצירת אווירת אירוע כוללת ומשובחת.

למה משמשים אוהלים לאירועים

אוהל מכל סוג משמש בדרך כלל כמבנה לאירוח. עוד מימי קדם, כשאברהם אבינו ישב בפתח האוהל וחיכה לאורחים לבוא, אוהלים שימשו את יושבי המזרח התיכון לאירוח סתמי או לאירועים גדולים. השכרת אוהלים לאירועים מאפשרת לכם לארח כל כמות של שנים, מבלי להשכיר מבנה קיים, אלא פשוט להקים אותו בעצמכם! הקלות שבהרכבה, והסוגים השונים מאפשרים לכם לבחור את האוהל שמתאים בדיוק לצרכיכם ויכול לארח את כמות האנשים הרצויה בכל מקום בו רק תבחרו.

סוגים שונים של אוהלים לאירועים

ישנם סוגים רבים של אוהלים, כאשר הסוגים הנפוצים והמרכזיים ביותר הם אוהלי מפתח ואוהלי שנטי. אוהל מפתח הינו אוהל יציב וחזק בעל צורה אופיינית סגורה ומרובעת וגג מורם באמצעות מוטות הרמה מרכזיים. אוהל זה מאפשר אחסון סגור של קבוצות, ומתאים אף למקרי גשם מכיוון שהוא מצוייד בכיסוי עמיד. אוהל שנטי יהיה בדרך כלל בד לייקרה נמתח המתלבש על מוטות מתיחה שיוצרים צורה סגורה, חצי סגורה, או סגורה לגמרי. ההבדל בין השניים הוא שאוהל מפתח הינו אוהל מוכן מראש, שההרכבה בו היא זהה, לעומת אוהל שנטי, שהדרך בה נרכיב אותו היא הדרך שתקבע את מראהו.

גדלים שונים של השכרת אוהלים

כדי להתאים את אוהל לאירוע שלכם, שאכן יענה על הצורך המיועד , אנו ממליצים לכם להתייעץ אתנו כדי שאנו נוכל לספק לכם את הפתרון הטוב ביותר בתחום השכרת אוהלים, תוכלו דרכנו להשכיר מגזיבו בגדלים שונים אשר מתאים יותר לאירועים קטנים אשר מחפשים מקום לצל או אפילו לימי כיף ואירועים משפחתיים. בנוסף אנו ממליצים לכם להחליט איזה גודל אוהל אתם צריכים ע"פ מספר פרמטרים: מספר אורחים,סוג השטח, מזג אוויר.

מה נבדוק לפני שנבצע השכרת אוהלים?

לפני שנבצע בפועל השכרת אוהלים לאירועים נרצה לבצע בדיקה של התנאים המקדימים להקמת האוהל. ראשית נבדוק את המיקום המדויק בו נרצה להכין את האוהל, על ידי מדידת השטח בו ימוקם האוהל. חשוב מאוד לשים לב לתנאי השטח, וכמובן לכמות המשתתפים ואופי האירוע. פרטים אלו חיוניים מאוד לאנשי מקצוע שעוסקים בהשכרת ציוד לאירועים כבר זמן רב.

איזה ציוד נלווה נרצה להשכיר?

הציוד הנלווה להקמת האוהל, במידה ואתם מרכיבים אותו בעצמכם מגיע עם עסקת ההשכרה. עם זאת, כל אירוע צריך ציוד נוסף, אוהל לבדו לא יספיק. פעמים רבות חברות שעוסקות בתחום של השכרת אוהלים לאירועים ישיכירו לכם גם ציוד נוסף כמו שולחנות, כיסאות, תפאורה ואפילו שירותי הסעדה.

Instagramלעמוד האינסטגרם שלנו