הצללה לאירועים

מקיימים אירוע בחיק הטבע וצריכים פתרון לשמש החמה עבור האורחים, לשם כך תוכלו להשכיר מגוון פתרונות הצללה לאירועים.

פתרונות הצללה שלנו מבטיחים לכם שתוכלו ליהנות מאירוע מבלי לדאוג לחום ולמזג אוויר. לרשותנו מגוון פתרונות הצללה המיועדים לסוגי שטח שונים.

לבחירת סוג הצללה באירוע יש חשיבות רבה להצלחתו ומאפשרת לכם לעצב את האירוע בצורה ראוייה.

  הצללה לאירועים – לקוחות פרטיים

  מבחר פתרונות הצללה לאירועים ללקוחות פרטיים החל מ99 ש"ח פתרונות הצללה לכל אירוע.

  הצללה לאירועים – לקוחות עסקיים

  צריכים פתרון הצללה לאירוע עסקי לנו יש מבחר פתרונות הצללה כל סוג אירוע החל מאוהלים, הצללות גדולות ועוד.

  הצללה לאירועים – אירוע בכל מזג אוויר

  מחפשים מענה לצורך למנוע חשיפה לשמש הקופחת או להירטב בגשם? אתם מוזמנים להתוודע כאן ועכשיו אל מגוון פתרונות הצללה וחיפוי המגנים הן מהשמש והן מרוחות ומגשם.

  כאשר מקיימים אירועים בחיק הטבע מתוך רצון ליהנות מהמרחב, מהאוויר, מהנוף חשוב לקחת בחשבון כי תידרש הצללת השטח שנהפך בכך למתחם.

  ההצלה באמצעות גזיבו, אוהל שאנטי, אוהל מפתח וסוגים נוספים מאפשרת לכם לקיים את האירוע בתנאים טובים ללא חשש מחשיפה לשמש העלולה לגרום נזק הן לאנשים והן לציוד ולמזון.

  אמצעי ההצללה לא רק אפקטיבי. הוא גם יפה ודקורטיבי. ניתן להשתמש באמצעי הצללה לאירועים בכל מקום- ביער, בים, בחצר הבית, במדבר או בכל מקום  אחר.

  על מנת למקסם את התועלת מאמצעי ההצללה רצוי ומומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע מאומנים ומיומנים בייצור ובשיווק אמצעים אלה על מנת להבטיח כי האירוע שלכם יתקיים בתנאים מיטביים ויאפשר למשתתפיו ליהנות ממנו מבלי לסבול מפגעי מזג האוויר בכלל ונזקיה הפוטנציאליים של חשיפה ממושכת לשמש הקופחת.

  לבד משכירת אמצעי ההצללה המתאים ביותר למיקום האירוע שלכם, למספר משתתפיו ולפרמטרים נוספים תוכלו ליהנות, בין השאר, מהשכרת ג'ימבורי, דוכני מזון, ציוד לאירועים, שולחנות משחק וכל מה שאתם עשויים לרצות או להיזקק לו על מנת להפיק אירוע מרשים.

  על מנת ליהנות מכל אלה מומלץ להתכונן לאירוע שלכם מבעוד מועד ולא להותיר את הכול לרגע האחרון. חשוב לציין, כי העדר הצללה בשטחים מסוימים עלול להיות בעוכריכם. הדברים לא נכתבים על מנת להפחיד אתכם, חלילה, אלא על מנת לציין ולהדגיש את החשיבות הרבה בהסדרה מראש של השטח שבו אמור להתקיים האירוע.

  אנחנו מציעים לכם את הציוד הטוב ביותר שברשותנו על מנת לאפשר לכם ליהנות מאירוע מוצלח.

   

  Instagramלעמוד האינסטגרם שלנו