כל מי שאי פעם תכנן והקים אירוע יודע שיש הרבה מה לעשות: לסדר לתאם ולבדוק ובמיוחד להיות עם כאב ראש אחד גדול במהלך האירוע. אחד הדברים החשובים הוא לוודא שציוד לאירוע מתאים לדרישות שלכם. אז אם אתה מחליט לעשות את זה בעצמך ולארגן את אירוע בידיים שלך, אין שום דבר כמו אתר שמאגד את כל מה שאתה צריך לכל אירוע ובמחיר סביר לבנות אירוע מאפס ולהפוך אותו לאירוע ברמה הגבוהה ביותר, כל האורחים פשוט כבר מחכים לאירוע הבא שלך.

  השכרת ציוד לאירועים בדרך שלך!

  באתר שלנו תוכל למצוא את כל הציוד למגוון רחב של אירועים הנוכחיים, מלידתו של התינוק שלך לחתונה הגדולה ומפוארת. יש לנו פתרונות להשכרת ציוד לאירועים במגוון רחב של תחומים: תאורה, הגברה קול, קירור וחימום, שולחנות וכיסאות, פתרונות אירוח, פתרונות ישיבה ועוד.

  מי לא היה רוצה לחגוג אירוע משמח שבו אנו חולקים את השמחה עם חברים ובני משפחה קרובים?

  תכנון אירוע שלא בצורה מבוקרת  יכול לגרום ללחץ ומתח מיותרים ולגרום לכאב ראש ,  הדבר נובע מהעובדה שאנו לא תמיד יודעים כיצד להתחיל לתכנן את האירוע בצורה נכונה ווממשיך בבחירת הספקים  והציוד לא מתאים. אנו מאמינים שבתחום האירועים לא צריך להיות מפיק אירועים מנוסה כדי ליצור אירוע מוצלח אלה כל מה שצריך הוא תכנון נכון של בעל האירוע ביחד עם חברה בעלת ניסיון רב תחום.

  שלבים בתכנון השכרת ציוד בצורה נכונה:

  רובנו פונים בתחילת תכנון האירוע לחברות המתמחות בהשכרת ציוד כדי להבין איזה ציוד נדרש להשכיר לאירוע אותו אנו רוצים לחגוג. החל מפתרונות הצללה, ציוד להושבה וציוד נלווה לאירוע הכל בהתאם לחידושים והתפתחויות ואין זה פלא שכיום כדי לארגן אירוע, לא מספיק צלם וקייטרינג יש צורך להשקיע הרבה יותר, לתכנן את מהלך הערב, לארגן אטרקציות וגימיקים לחוגגים הפקת אירוע כזה היא לא פשוטה  יש לשים לב לפרטים השכרת ציוד לאירוע מאפשרת לאותם לקוחות שרוצים לחגוג ולארח לקבל את כל הציוד ההכרחי של הערב ללא צורך בקניית ציוד מיוחד והוצאת הון כאשר לאחר האירוע הציוד יאוחסן באיזו פינה כאבן שאין לה הופכין, עכשיו  יותר מתמיד ניתן בקלות למצוא וחברה להשכרת ציוד אירועים.

  שלב בחירת הציוד לאירוע:

  אחרי שהכנתם לכם בצורה מסודרת רשימה של כמות האורחים  טווח גילאים , שעות האירוע ומיקום האירוע אפשר להתחיל לתכנן את רשימת הציוד שנדרש להשכיר. כאן חברת רנטליין נכנסת לתמונה בו נוכל  לעזור לכם לבנות את האירוע בצורה נכונה עם הציוד המתאים.

  במידה ומדובר באירוע בתקופת הקיץ המתקיים בשעות היום נצטרך להתחיל עם הדבר החשוב ביותר והוא הצללה לאירוע יש הרבה פתרונות הצללה לאירוע החל מרשתות צל ועד שמשיות ופתרונות שונים. חשוב לבדוק שפתרון הצללה אפשרי במקום האירוע ומתאים לכמות המוזמנים.

  לאחר מכאן נעבור לבחור יחד  לפתרונות הושבה , אנו ממליצים לכם להתחיל בשלב רשימת הציוד לאירוע בבחירת סוג השולחנות להשכרה והמזנונים הנדרשים לכם. בשלב הבא אפשר כבר לבחור את הכיסאות שאתם רוצים שאורחים ישבו עליהם.

  כדי ליצור לכם רשימה קלה של ציוד להשכרה לאירוע חילקנו לכם את הדף באתר לקטגוריות אנו ממליצים לכם להיכנס לכל קטגוריה שרלוונטית לאירוע שלכם ולהתרשם מהציוד שיש ואיזה ציוד יכול להתאים לאירוע שלכם. כל פריט כולל תמונות מידע טכני ומחיר כך שתוכלו לקבל את החלטה הנכונה ביותר. מהיום השכרת ציוד כבר לא דבר מסובך.

  כל מה שנשאר לכם הוא להגיע רגועים ליום האירוע וליהנות עם החוגגים.

  כל מה שנשאר לך הוא להגיע לקהל ליהנות.

  Instagramלעמוד האינסטגרם שלנו