אנו בחברת RentLine מתמחים בהפעלת דוכני מזון לאירועים בדגש על ניקיון וטריות המוצרים ברמה הגבוהה ביותר, ובנוסף שימוש בחומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר באירוע שלכם.

לרשותכם עומדים מגוון דוכני מזון לכל סוגי אירועים. תוכלו לקבל דרכנו שירות דוכני מזון הכול כלול – החל מדוכן המזון עצמו, הובלת דוכן המזון והתקנתו, דרך חומרי גלם איכותיים, הכנת המזון, הגשתו.

תוכלו להתייעץ עם אחד ממפיקי האירועים שלנו בנוגע להתאמת דוכן המזון המתאים לאופי האירוע שלכם.

דוכני מזון לאירועים קינוחים לאירועים דוכני שתייה לאירועים

דוכני מזון

קיבצנו עבורכם את מיטב דוכני המזון לאירוע מושלם ומיוחד, מה שנותר לכם זה לבחור את הדוכן המתאים:

קינוחים לאירועים

במיוחד לאירוע שלכם מבחר דוכני מזון מתוקים – אין אירוע בלי קינוחים מתוקים ומיוחדים.

דוכני שתייה לאירועים

מבחר דוכני שתייה לאירועים לכל סוג אירוע החל משתייה קלה ועד בר אלכוהול משובח.

אירועים מגוונים דוכני מזון אפשריים במקום אחד

בפעם הבאה שאתם מארגנים אירוע, לא משנה כמה גדול, לא משנה מי הם הזמינו, הקפד להתייעץ עם אחד ממומחי המזון שלנו בתחום מזון דוכני אירועים על מנת להבטיח תאימות מלאה עם התנאים שלך. כל אחד מהדוכנים שלנו מזון ומכונות נקיות ושלמים, הודות לעבודות רבות תחזוקה באיכות גבוהה שאנו מבצעים כל הזמן. בנוסף, תוכל ליהנות משירות הכל כלול.

מזון שירות דוכני אירועי הכל כלול

כאשר אתם מתכננים אירוע ואתה צריך דוכני מזון לאירוע שלכם, סביר להניח שאתה לא טורח ציוד מבולגן בלגן ועתיר עבודה. אנו מציעים לכם את השירות ואוכל הכל כלול עומד להסיר את כל הדאגות והאחריות השפיעו עליך. אנחנו נביא את המכונות וחומרי גלם, יתקין אותם בזירה, להעריץ את המכונות במהלך האירוע וזמין לאורחי המזון טעים הופק על המקום שלך, ואפילו לנקות אחרינו. שירות מא 'עד ת, שרק משאיר אותך עם טעם של עוד.

ניקוי ותחזוקה – מוקד מרכזי עבורנו

כאשר מתמודדים עם הליסינג של מכונות בכלל ובאזור של דוכני מזון מסוימים השכרה, ניקיון ועבודות תחזוקה שבוצעו המכונות האלה הן חשובות מאוד ומהווים את הבסיס ויסוד לכל דבר. ראשית, היה זה מזון שאתה והאורחים שלך אוכלים. מזון מוכן לא יכול להיות מוגש מכונות מלוכלכות מלאים בשמן וגריז. שנית, אם לא בוצע תחזוקה וניקוי יעיל ולעתים קרובות שגוי, ייתכן שהמכשיר יפסיק לעבוד במקרה הטוב, ובאמצע גרוע-עשיתי מסיבת יום הולדת של הילדים שלך או באמצע החגיגה בחצר האחורית שלך. אין לנו סיכוי קורה, אחריות זו.

ייעוץ ושירות

אם אתה מתלבט לגבי המכונות המתאימות לאירוע שאתה, אנו נשמח לייעץ לך ולספק עם הניסיון שלנו בתחום מזון דוכני השכרה לאירועים שאתה. אם אתה רוצה לשכור דוכני מזון יום הולדת או מסיבה רגילה, בין אם לאירועים עסקיים, אנו מביאים לכם כל מה שאתה צריך עוד שלב תכנון ראשוני.

לסיכום, החברה שלנו עוסקת בהשכרת הציוד באופן כללי ושל דוכני מזון מסוימים השכרה תוכל למצוא כל מה: יועצים, ציוד, חומרי גלם, שירות הובלה והתקנה ואיכות.

Instagramלעמוד האינסטגרם שלנו