אטרקציות לבת מצווה – כי 12 יש פעם אחת!

חדש לקיץ 2018! מבחר אטרקציות לבת מצווה החל מ-650 ש"ח. 

חגיגות בת המצווה הפכו ממזמן לחגיגות "בת מצווש" בהן בעלת השמחה, הילדה שהייתה עד עכשיו הקטנה הופכת לבוגרת ורוצה שכל החוגגים יזכרו את האירוע שלה ,האירוע שחוגגים פעם בחיים לא יישכח.

לא נמצאו מוצרים התואמים את בחירתך.

השכרת אטרקציות לבת מצווה תעזור לכם ההורים להפוך את חגיגת בת המצווה לאירוע ייחודי שלא יישכח להרבה שנים. באפשרותכם להתרשם ולהזמין ממגוון הציוד והמוצרים לאירועים הקיים ברשותנו, ושיהיה מזל טוב!

אטרקציות לבת מצווה – לתכנן אירוע בדרך נכונה.

חגיגות בת המצווה הפכו ממזמן לחגיגות "בת מצווש", בהן בעלת השמחה, זו שהייתה ילדה קטנה עד לא מזמן, רוצה להיות מיוחדת ושונה מיתר החגיגות שהייתה בהן, והכי חשוב, יודעת מה היא רוצה (ולא תצליחו לשנות את דעתה, מניסיון  )

כדי לעזור לכם לבחור את האטרקציה הנכונה לבת המצווה, אנו נחלק עבורכם ( ובשביל הסדר הטוב ) את סוגי האירועים הקיימים כיום. ( כמובן שיש שילוב של עוד מבחר סוגי אירועים, בנוסף ההורים רבים מעדיפים לחלק את אירועים לאירוע משפחתי ואירוע לילדים)

  • מסיבת כיתה / שכבה במועדון בר מצווה .
  • מסיבות כיתה בבית או במועדון במושב.
  • אולם אירועים.
  • אירוע במסעדה.

אז לאחר שאנו מבינים שיש מבחר סוגי אירועים שיכולים להתקיים באירוע בת מצווה אנו נצטרך להתאים את האטרקציות השונות לסוג האירוע. רוב אטרקציות לבת מצווה רלוונטיות לרוב סוגי האירועים.

סוגי האטרקציות לבת מצווה שיש כיום:

מתחם שולחנות משחק- תוכלו לבחור את מיטב שולחנות המשחק שמתאימות גם לבנים וגם לבנות. הזמנת שולחנות משחק מיצרית זמ תעסוקה רב, מאפשרת לילדים לשחק בשחק חברתי שמתאים לכל הגילאים .

מתחם עמודת מולטימדיה – מבחר משחקים וירטואלים הכוללים את מיטב קונסולת המשחק החדשות.  תוכלו לבחור באירוע שלכם ממגוון המשחקים שלנו: משחקי ספורט, ריקוד, נהיגה ועוד. עמדות מולטימדיה מתאימות לאירוע מצומצם בדרך כלל בו יש עד 50 משתתפים . אפשרות להוסיף לעמדות מולטימדיה סימולטורים שונים בניהם סימולטור נהיגה וטיסה.

סדנאות שונות בניהם: מניקור / צמות / איפור – מגוון רחב של סדנאות המתאימות לבנות המצווה. כל הסדנאות כוללות מנחות מקצועיות.

קבלת פנים – מבחר אטרקציות מגניבות לקבלת פנים בניהם: שטיח אדום , קיר ממותג ועוד.

איזה פרמטרים חשובים לבחון בבחירת האטרקציות לבת מצווה

  1. כמות הילדים: במידה ואתם עושים אירוע גדול שבו כל השכבה מוזמנת מומלץ להזמין מספר מתחמי פעילות כדי לתת מענה לפעילות לרוב הילדים.
  2. מיקום האירוע: במידה ואתם עושים אירוע במקום פתוח מומלץ לבדוק איזה אטרקציות יכולות להיות  לא רלוונטיות בעיקר בעקבות מיקום ושטח שנדרש לציוד.
  3. שטח המקום: חושב לבדוק את גודל החלל שיש לכם עבור אטרקציות לאירוע. יש מספר רב של אטרקציות הדורשות מקום רחב.

אטרקציות לבת מצווה יכולות לשדרוג כל אירוע וכבר לא דורשות מההורים תקציב גדול, אתם מוזמנים להכניס לחבילות אטרקציות שלנו ולהתרשם ממיטב האטרקציות שיש לנו.

Instagramלעמוד האינסטגרם שלנו