אטרקציות לבר מצווה – כי 13 חוגגים פעם אחת!

13 חוגגים פעם אחת בחיים ואתם בטח רוצים להפוך את אירוע של ילדיכם למסיבה אחת גדולה וכיפית עבור כל המוזמנים.

תוכלו לשלב מגוון אטרקציות לבר מצווה – מאטרקציות בסיסיות עד למפעלים מיוחדים ואירועי קונספט ע"פ נושא!

אטרקציות לבר מצווה החל מ-600 ש"ח – חייגו 077-5030605

אטרקציות בר מצווה ? רנט ליין. זכרו את השם האטרקטיבי

אטרקציות לבר מצווה יהפכו את אירוע שלכם לכיפי ומיוחד ויאפשרו לאורחים שלכם לקבל אטרקציות חדשות ואטרקטביות.

בר מצווה היא אירוע מכונן ומרגש. אין מתכון אחיד ואין מתכונת אחידה לחגיגתו. כאשר מחפשים תוכן ועניין שעשויים לרתק את הילדים המוזמנים למסיבה באופן טבעי עולה ההצעה על אטרקציות לבר מצווה. היצע מגוון ועשיר של אטרקציות מאפשר ליוזמי המסיבה ולילדים בפרט לבחור את הסוג, את המיקום ואת אופן ההפעלה של הילדים באמצעות האטרקציות.

כאשר האטרקציות הן משחקים – הערך המוסף שלהם, לבד מהשמחה והחוויה שמזומנות לשחקנים, הוא בשכלול כישורים ויכולות כגון: זריזות, מהירות מחשבה, תנועה רבה, ריכוז, יכולת להגיב במהירות על מצבים משתנים במהירות ועוד.

אטרקציות לבר מצווה – מתאימות לכולם

על אף קיום הבדלים שונים בין בנים לבין בנות במובנים רבים  ובין השאר בתחומי עניין ועיסוק, בנטיות ובהעדפות, יש דברים משותפים, אשר אטרקציות בר מצווה עשויים להמחיש ולהוכיח זאת.  רנט ליין מציעה מגוון משחקים אטרקטיביים העשויים להתאים לבני שני המינים.

מסיבת בר או בת המצווה לא חייבת להתמצות רק באכילה ( זלילה?), בריקודים ובמופע – ניתן להעשיר אותה באמצעות משחקים מהנים וחווייתיים, על שולחן או בלעדיו. משחקי השולחן המוצעים לחוגגים בר או בת מצווה עשויים למשוך את הילדים לחוויה ממושכת. נסו והיווכחו.

הכול על השולחן

גם מי שטרם התנסו במשחקי השולחן האטרקטיביים עשויים להיקסם מהם כבר בהתנסות הראשונה. הם מלהיבים. הם סוחפים. הם מאפשרים להוציא מרץ ואנרגיה. קל להתמכר להם… הוקי קרח לשלושה שחקנים,  סנוקר, שולחן כדורגל קטן ושולחן כדורגל גדול המיועד למספר רב של משתתפים,  שולחן הוקי אוויר ועוד.  ניתן להציב את השולחנות הן בתוך מתחם סגור והן מחוץ לו. ניתן לשנע את שולחנות המשחק לכל אתר שבו מתקיימת מסיבת בר או בת המצווה.

אטרקציות לכל גיל

אחד היתרונות החשובים של משחקי השולחן האטרקטיביים הוא באפשרות ליהנות מהם בכל משך המסיבה. ניתן לגשת ולשחק מתי שרוצים, להפסיק באמצע, לשוב ולהמשיך, ללא כל התחייבות. המשחקים נועדו להנאה. האלמנט התחרותי הקיים בהם עשוי לעורר עניין מיוחד אבל רצוי ומומלץ לייחד פרסים גם למפסידים על מנת שתחושת ההפסד לא תיצרב בהם בתוספת תחושת קיפוח. משחקים אלה מתאימים לטווח גילאים רחב ולא רק כלות השמחה וחתניה יחד עם בני השכבה ה"שושבינים" עשויים ליהנות ולהתלהב מהם- גם ההורים. הנה כי כן- אטרקציות בר מצווה מוגשות לכם על השולחן.

משחק החיים

מדובר במשחקים שעושים חשק לשחק בהם כשרואים אותם. הפשטות והקלות והעדר הצורך להתאמן לפני המשחק ( ניתן לשכלל את היכולת ולחדד את הכישורים "תוך כדי") הופכים את המשחק בהם לחוויה. האתגר שניצב בפני השחקנים אינו בהכרח לנצח יריב אלא  לשפר ולשכלל את היכולת האישית.

כפי שציינו, במשחקי השולחן האטרקטיביים יש משום הזדמנות לפתח ולשכלל כישורים ויכולות שתורמים לא רק במשחק אלא בחיים או אם למזג בין השניים  במשחק החיים… אכן, לימוד תוך כדי משחק מהנה וחווייתי מתברר כלימוד אפקטיבי ביותר. אבל אין צורך להפליג ולהיסחף: גם עם מדובר בנושא אטרקציות בר מצווה "בלבד" ניתן לגלות בהן עולם ומלואו. עיניכם הקוראות עדות. מזל טוב לבנות ולבנים החוגגים בת ובר מצווה ונהנים מאטרקציות מגוונות.

לחצו כאן לחזרה לעמוד אטרקציות לאירועים.

Instagramלעמוד האינסטגרם שלנו