מציאות מדומה לאירועים – העתיד כבר כאן

עולם המציאות מדומה מגיע לאירוע שלכם מבחר משחקים וסימולטורים מיוחדים המלשבים את משקפים מציאות מדומה.

חווית משחק מעולה שעוד לא הכרתם המשלבת מספר ממדים שונים.

מציאות מדומה – עולם שלם של משחקים

בשנים האחרונות תחום האטרקציות לאירועים שינה את פניו. משולחנות משחק, עמדות מולטימדיה ומתקנים מתנפחים- החלו לצוץ באירועים מתחמי מציאות מדומה, חלקם מתחמים גדולים ובעלי מגוון אטרקציות וחלקם מתחמים קטנים המכילים פעילות אחת בלבד של מציאות מדומה.

אז מהי בעצם מציאות מדומה?

מציאות מדומה, או באנגלית Virtual Reality  הינה סימולציה של הסביבה המופעלת באמצעים טכנולוגיים שונים, כדוגמת טלפון נייד, קונסולה ייעודית, מחשב ועוד. המציאות המדומה בעצם מדמה לנו את המציאות הקיימת בעולמנו אנו, ומשמשת למגוון רחב של תחומים: החל בתחומים צבאיים דרך תחומי לימוד ועד תחומי בידור- שלשמם אנחנו כאן.

מתחמי מציאות מדומה נפוצים כאטרקציות לאירועים הינם סימולטורים שונים, משחקי מירוץ ומשחקי הרפתקאות שונים, בה מוערבת גם מציאות רבודה- שהיא, למעשה, חיבור בין המציאות המדומה אותה תראו במהלך המשחק לבין המציאות הפיזית הקיימת בסביבתכם. חיבור זה נעשה, בד"כ באמצעות אמצעים פיזיים ומצלמות שונות המאפשרות שילוב של השתיים.

כשאומרים לכם מציאות מדומה- עולה בראשכם דבר אחד

מציאות מדומה מעלה ברוחם של רבים מחשבה כי מדובר במשחק יחידני, בו המשתתף חובש משקפי VR ולא מתקשר עם סביבתו החיצונית. אך לא כך הדבר- מתחמי מציאות מדומה יכולים לשלב בתוכם מספר רב של משתתפים, בדמותם האמיתית או בדמות אחרת, על פי המשחק המשוחק. מתחמי המציאות המדומה יוצרים חוויה אמיתית שרוב הילדים לא נתקלו בה בעבר, וכן מייצרת סביבה לימודית וסביבה המאפשרת לילדים רבים לצבור ביטחון עצמי בעת השימוש בה.

האם מתחם מציאות מדומה מתאים לאירוע שלי?

בשל העובדה כי מציאות מדומה ניתנת להתאמה לכל גיל, לכל קהל יעד, ולכל צורך (אפילו לצרכים עסקיים), ניתן להתאים את עמדות המציאות המדומה לכל מטרה, לכל אירוע ולכל גיל. לרשותכם מגוון רחב של מתחמי מציאות מדומה לאירועים: מתחמי מציאות מדומה לבר מצווה, מתחמי מציאות מדומה לחתונה, מתחמי מציאות מדומה לבת מצווה, מתחמי מציאות מדומה לאירועים עסקיים, מתחמי מציאות מדומה להשקות מוצר ומתחמי מציאות מדומה לימי הולדת.

זקוקים לסיוע מקצועי בנושא מתחמי מציאות מדומה לאירועים? צרו קשר וקבלו ייעוץ מקצועי עוד היום.

בחזרה לעמוד: אטרקציות לבר מצווה לחץ כאן.

Instagramלעמוד האינסטגרם שלנו