אירוע בראש שקט

מארגני אירועים רבים, ובכללם אלו שחוגגים בר מצוה, בת מצווה, בריתות וחתונות שוקלים להזמין אטרקציות שונות לאירוע שלהם, אחד השיקולים החשובים בבחירת אטרקציות לאירועים הוא המחיר שלהן וכמה זה יעלה לנו.

בין אם מדובר באטרקציות חדישות המשלבות חידושים טכנולוגיים שונים, ובין אם מדובר במשחקים "כמו של פעם", אטרקציות לאירועים הן הכרחיות ליצירת הנאה לקהל המשתתפים באירוע, ותסייע רבות ל"שחרור" האווירה באירוע ולשבירת הקרח, בייחוד כאשר מדובר באירוע בו לא כל המשתתפים מכירים את כולם, לדוגמה, בחתונה.

בשנים האחרונות התפתח רבות תחום האטרקציות לאירועים ונוספו אטרקציות רבות לשוק, כאלה המשלבות טכנולוגיות חדישות, משחקי מציאות מדומה יחידים או רבי משתתפים, סימולטורים שונים ומגוונים המשוחקים באמצעות קונסולת משחק מתקדמת, ועוד אטרקציות רבות וטובות.

יחד עם זאת, בשוק ישנה מגמה של "חזרה למשחקים של פעם" – כאשר ניתן להבחין באטרקציות רבות שהופחו בהן חיים והן הפכו למעניינות ומהנות לא פחות מאלו החדישות.

אטרקציות לאירועים – מחירים

מחירי אטרקציות לאירועים משתנים ועשויים לנוע סביב מאות שקלים לאטרקציות פשוטות ועד אלפי שקלים לאטרקציות מתקדמות וחדישות, ותלויות בגורמים הבאים:

  1. סוג האירוע – האם אנו זקוקים לאטרציות לחתונה, אטרקציות לבר מצווה או אטרקציות לבת מצווה? התאימו את סוג האטרקציה לאירוע שאתם מתכננים.
  2. קהל המשתתפים באירוע – האם קהל האורחים צפוי להיות בגילאים מבוגרים, בגילאי ילדים קטנים או בכלל מדובר באירוע המשלב שכבות גיל רבות?
  3. המידות הפיזיות של האטרקציות – אטרקציות רבות עשויות לתפוס מקום רב במקום האירוע. בדקו את גודלן ואשרו עם האולם כי אכן קיים מקום מספק להתקנת האטרקציות במקום האירוע.

הגדירו תקציב מראש – ניתן בקלות להתפתות להזמנה גדולה של מגוון רחב של אטרקציות לאירועים, כאשר נוכל להשיג את אותו אפקט עם מספר אטרקציות בודדות, שיעמדו בתקציב שהגדרנו.

זקוקים לסיוע בבחירת אטרקציות עבור האירוע שמתקרב? צרו קשר ונשמח לסייע לכם !

חייגו אלינו וואטסאפ יצירת קשר

השאירו פרטים

ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם