כגג
מדורג 5.00 מתוך 5 מבוסס על 1 דירוגים של לקוחות
(חוות דעת לקוח 1)

מחיר להשכרה:  280.00

השכרת פטריית חימום חשמלית – חם באירוע שלכם..

מחיר מיוחד למזמנים מספר יחידות

מחפשים אמצעי לחימום מתחם שאתם עורכים בו אירוע בכלל ובחורף בפרט? לשרותכם שירות השכרת פטריות חימום הפועלות על חשמל או על גז. השכרת פטריית חימום חשמלית מאפשרת לכם לחמם מתחמים ושטחים שונים כגון אוהל אירועים, כניסת חתן וכלה לחופה,  סגירות חורף בבתי קפה ובמסעדות ועוד. ניתן לקבוע את עצמת החום בהינתן שני מצבי חימום שונים, כמו כן לשנע ולהעתיק את מיקומה של הפטרייה על פי הצורך או הרצון.

השכרת הפטרייה מייתרת את הצורך בהתקנת תשתית חימום קבועה במקרים שבהם הדבר בלתי מוצדק, בלתי אפשרי או יקר מדיי, במיוחד כאשר מדובר באירועים חד פעמיים או כאלה המתקיימים לעתים רחוקות ומייתרים את הצורך לרכוש פטריות ולהסתפק בשכירתן, מה גם שמבחינת עלות-תועלת אין כל סיבה לקנות אותן.

מי מכם שנכחו בבתי קפה או במסעדות שבהן הוצבו פטריות חימום ודאי נוכחו לדעת ולחוש את היתרון הגלום בהן, כאשר הן מפיצות חום ברדיוס של מטרים אחדים, מה שמאפשר להתקרב אליהן או להתרחק מהן על פי תחושת החום האישית.

 אתם מוזמנים להתוודע אל סוגי הפטריות המאושרות לשימוש על ידי מכון  התקנים הישראלי ולקבל ייעוץ על אודות הפטרייה המתאימה ביותר לצרכים ולשימוש שלכם. המזמינים יחידות באחדות בו זמנית ייהנו ממחיר מופחת.

תיאור

נתונים טכניים עבור פטריית חימום חשמלית גדולה

גובה – 2.10 מ' | משקל – 19.2 ק"ג |עוצמה – 3000W.

פטריית החימום כוללת שני מצבי חימום שונים.
פטריית החימום הגדולה מעולה עבור אירועים גדולים בהם אתם לא רוצים להשתמש בפטריות חימום הגז.
נדרש שקע חשמל נפרד עבור פטריית החימום.
מדובר בפטריית חימום חשמלית גדולה המומלצת לשטחים פותחים – כניסות לחופה , כניסות לאירועים, אזורים בהן אין אפשרות למקם פטריות חימום מגז.
הנחות למזמינים מספר יחידות:
תוכלו מעכשיו גם לרכוש פטריית חימום לבית או לעסק במחירים מוזלים – ללא פערי תיווך.
בחזרה לדף פטריות חימום להשכרה לחץ כאן.
השכרת פטריית חימום חשמלית +
5 (100%) 7 votes

1 ביקורת עבור השכרת פטריית חימום חשמלית +

  1. דורג 5 מתוך 5

    Emma Finkelshtein

    בימים האחרונים של החורף המזגן החליט להפסיק לעבוד וחברת רנטליין הצילה אותי ואת ילדיי. ממליצה בחום על השכרת פטריות חימום דרך רנטליין.

הוסף חוות דעת

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Instagramלעמוד האינסטגרם שלנו