האירוע שלכם במושב/יישוב/עיר מתקרב ואתם צריכים ציוד להשכרה? הגעתם למקום הנכון!

אז אם אתם מחפשים ציוד להשכרה לאירוע המתקרב, לנו יש את הציוד האיכותי, המקצועי  והמתאים ביותר לצרכים שלכם.

נשמח להציע לכם מבחר גדול של ציוד שיתאים לאירוע שלכם: פתרונות חימום, פתרונות קירור, אטרקציות לכל הגילאים, מתקנים מתנפחים, ג'ימבורי, ציוד הגברה, ציוד תאורה ועוד.

ציוד למוסדות ולמושבים – כבר לא צריך לקנות ציוד

הרבה פעמים מתקשר אלינו אחראי התרבות במושב או בחברה ולא מבין כיצד אננו מצליחים להוזיל להם את האירוע ביותר מ-30%. בנוסף מושבים רבים הפסיקו לרכוש ציוד לאירועים מאחר ואפשר לשכור את הציוד במחירים זולים יותר ולא לדאוג לאחסנתו, לבלאי ולתחזוקתו !

פשוט מאוד – התקשר אלינו ואנו נדאג למלא את כל צרכי הארגון/ החברה/ הישוב. לרשותך עומד ציוד להשכרה ממגוון רחב לכל מטרה, לאירועים גדולים כקטנים:

  • פתרונות חימום וקירור – מזג האוויר עושה קצת בעיות באירוע? לרשותכם מבחר ציוד מתאים – מאווררים , פטריות חימום ועוד.
  • השכרת ציוד הגברה מתאים – תוכלו לשכור מבחר רחב של ציוד הגברה לכל אירוע, ציוד להגברה לכנסים, הופעות ועוד. כל הציוד מגיע עם ערכה תאומת של מיקרופון , סטנדים, חיבורים תואמים ועוד.
  • השכרת מקרנים ומסכים – רוצים לעשות ערב סרט לכולם ? יש לכם מצגת להקרין לכל העובדים? תוכלו מהיום לשכור ציוד מתאים בדיוק בשביל זה- מבחר מקרנים ומסכים המותאמים לכל צורך. בנוסף ברשותנו  מסכים מתנפחים לאירועים !
  • השכרת אטרקציות לאירועים – מבחר רחב של אטרקציות לאירועים גדולים וקטנים – מתנפחים גדולים לאירועים, שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה ועוד מגוון רחב של אטרקציות מיוחדות !
  • השכרת ציוד תאורה לאירועים – תוכלו לחסוך הרבה מאוד כסף ולשכור מהיום מגוון רחב של ציוד תאורה לאירוע שלכם, מתאורה פשוטה ועד תאורה למסיבות ולהפקות גדולות.

צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

חייגו אלינו וואטסאפ יצירת קשר

השאירו פרטים

ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם