הפקת חתונות

 היא אמרה "כן"  ואתם מחפשים חברת הפקת חתונות? האירוע שלכם ממש בקרוב ואתם מחפשים מנהל אירוע מקצועי שינהל את האירוע שלכם ביד רמה? הגעתם למקום הנכון.

חתונה היא אחד מאירועי השיא בחיי כולנו, הדורש הכנות רבות, תיאומים רבים, בדיקות ספקים ועוד לא מעט כאבי ראש נלווים. ביום החתונה כל תשומת הלב מופנית אל הזוג המאושר, אשר צריך לחלק את הקשב בין המוזמנים, הספקים והמשפחה.

עשו לעצמכם טובה (ולחברים הקרובים ולמשפחה) – אל תפילו את ניהול האירוע, התיאומים וכאבי הראש על אחד מבני המשפחה הקרובה או אחד מהחברים הקרובים. מהר מאוד תבינו כי הפקת חתונה וניהול אירוע דורשים ניסיון ומיומנות, וכן מי שיקבל את האחריות לא יהיה נוכח באירוע, אלא יהיה עסוק בלרצות את הזוג המאושר ולמלא אחר המטלות שניתנו לו.

lOGO WEB JPEG

הפקת חתונות
5 (100%) 16 votes


קצת מספרים

סטריפ לאתר

השירותים שלנו

סטריפ לאתר

 

לקוחות מספרים

20180218_164625 20180218_164753

חברת רנטליין, בעלת המותג "BRIDESMAID", בעלת ניסיון של 5 שנים בתחום הפקת חתונות וניהול אירועים ותעזור לכם לחגוג בלי לדאוג. 

הפקת חתונות או ניהול חתונה?

רבים שואלים אותנו מה ההבדל בין הפקת חתונה לבין ניהול חתונה (או ניהול אירוע). אז בואו נעשה לכם קצת סדר.

הפקת חתונה מתחילה מהיום בו החליט הזוג המאושר לקשור את גורלו זה בזרועות זו, עוברת דרך מסע חוויתי ומרגש להפקת היום החשוב בחייכם ומסתיימת ביום שלאחר החתונה, בו תתעוררו יחדיו כזוג נשוי מאושר ומלא באדרנלין מהיום המרגש שעבר עליכם. בתהליך הפקת חתונה, המפיקים ילוו את הזוג המאושר מהרגע הראשון עד הרגע האחרון. החל מבחירת מקום החתונה, דרך בחירת ספקים שונים, כאשר הצורך בספקים משתנה מחתונה לחתונה, בהתאם למיקום החתונה ובהתאם לאופי החתונה ודרישות הזוג, ועד להפקת האירוע וניהול ההפקה ביום האירוע.

הפקת חתונה הינו מוצר המותאם אישית לזוג, וכולל, בד"כ: בחירת מיקום אירוע, בחירת ספקים, בחירת מוצרים/שירותים מהספקים הנבחרים, עיצוב מקום האירוע, בחירת שף/קייטרינג לחתונה, טעימות ובחירת המנות, הפקת אלמנטים עיצוביים או אטרקציות לחתונה, אשר ייחודיות לזוג ועוד. ביום האירוע (וגם לפניו) צוות המפיקים ילוו את ההקמות לאירוע מתחילתן, ידאגו לוודא כי הספקים מגיעים בזמן, מספקים את השירותים והמוצרים כנדרש, ברמה גבוהה וכפי שהוזמנו, ידאגו לסנכרן בין כל הספקים וידאגו לנהל את האירוע, על כל המשתמע מכך. לכם יישאר רק לדאוג לחגוג. שירות הפקת חתונה מתאים בעיקר למספר קהלי יעד:

  1. לאלו מכם העתידים להתחתן במקום בו צריך ליצור "יש מאין", כדוגמת חתונה בים, חתונה בטבע וכו'.
  2. אלו מכם שלא רוצים להתעסק הרבה בהכנות לאירוע/ לא יודעים כיצד לגשת לנושא הפקת החתונה ומעוניינים בליווי מלא אשר יקל עליכם ויוזיל לכם עלויות משמעותיות בהפקת החתונה.
  3. אלו מכם שאין להם דיי זמן פנוי לעסוק בהפקת החתונה.

 

בשונה מהפקת חתונה, ניהול חתונה הינו שירות המסופק ביום האירוע, כאשר מנהל האירוע אחראי על תיאום וסנכרון בין הספקים השונים,  בדיקת מקום האירוע, ניהול לו"ז האירוע, מעקב ובקרה על כללה הספקים: מעקב ובקרה על שירותי הבר, מעקב ובקרה על הוצאת המזון, מעקב ובקרה, מעקב ובקרה על הדי ג'י, תשלום לספקים במהלך/בסוף האירוע, מתן הדרכה וטיפים לזוג המאושר ליום האירוע ומילוי בקשות מיוחדות של הזוג. למעשה, עיקר מטרתו של מנהל האירוע היא לוודא כי הזוג  המאושר יכול לחגוג בלי לדאוג.

 

חברת רנטליין, בעלת המותג Bridesmaid, עוסקת מזה 4 שנים בהפקה, ניהול וארגון אירועים בכלל, ובהפקה וניהול חתונות בפרט. עומדים מאחורינו מאות זוגות מרוצים ואלפי לקוחות עסקיים מרוצים.

לקבלת ייעוץ מקצועי בנושא הפקת חתונה- צרו קשר ונשמח לסייע !