כאשר הילדים שלנו צעירים כל דבר מאוד מרגש אותם. יום ההולדת הוא יום מאוד מרגש עבור פעוטות וילדים קטנים. כולנו רוצים שהילדים שלנו יזכרו את יום ההולדת שלהם ויתרגשו בו מאוד. יש הרבה מאוד פעולות שאנחנו יכולים לעשות בשביל שהילדים שלנו ייהנו ביום ההולדת שלהם ויזכרו אותו. אחד הדברים שאנחנו יכולים לעשות הוא לשכור מתקני ג'ימבורי שמתאימים במיוחד לגיל שלהם. ג'ימבורי להשכרה יכול לשדרג את מסיבת יום ההולדת של הילדים שלנו ולהפוך אותה למסיבה מוצלחת במיוחד. מתקני הג'ימבורי יכולים לכלול מזרוני פעילות, מגלשות, ברכות כדורים, מתנפחים ועוד… . במתקנים הילדים שלנו יכולים לשחק לבד או עם חברים בני גילם וכל ילד יכול ליהנות מאוד במשך שעות רבות.

השכרת ג'ימבורי – לאירועים של ילדים בגיל הרך

השכרת ג'ימבורי מומלצת במיוחד לאירועים של פעילויות לילדים בגיל הרך. אם אנחנו מארגנים אירוע לילדי גן או לילדים בגיל הרך חשוב שנוודא שבאירוע יהיו פעילויות שמתאימות להם. ילדים בגיל צעיר זה אוהבים שיש פעילויות מעניינות שמאתגרות אותם וגורמות להם לחוש שמחה והתלהבות. כל ילד מתלהב מאוד מבריכת כדורים או ממתקנים עליהם הוא יכול לטפס ולקפוץ. כאשר אנחנו מוודאים שבמסיבה של הילדים שלנו יהיה ג'ימבורי אנחנו הופכים את המסיבה להצלחה מידית. הג'ימבורי מרתק ילדים והוא יכול לאפשר להם להעסיק את עצמם ולמצוא עניין רב למשך שעות רבות. מתקני פעילות אלו מאתגרים את הילדים שלנו מבחינה פיזית ומספקים להם עניין חברתי, מוטורי ומנטלי.

ג'ימבורי להשכרה – למתנסים וגני ילדים

ג'ימבורי להשכרה יכול להתאים מאוד גם למתנסים ולגני ילדים. מתנסים רבים צריכים להעסיק ילדים בקבוצות גיל שונות. אם אנחנו מחפשים פעילות שמתאימה לילדים מגיל 3 עד גיל 7 הג'ימבורי יכול להיות מושלם עבורנו. הפעילויות שהג'ימבורי מציע לילדים שלנו הן רבות והן יכולות לאפשר להם ליהנות מהרבה מאוד עניין ושובע לסקרנות האישית שלהם. היום, ילדים לא אוהבים רק לבהות כל הזמן במסכי המחשב והטלוויזיה. ילדים היום רוצים ממש כמו פעם שאנחנו היינו ילדים לרוץ, לקפוץ, לטפס ולשחק. כאשר אנחנו מאפשרים לילדים שלנו לשחק משחקים פיזיים יותר כמו לטפס על מתקנים, לקפוץ על טרמפולינות או לטפס על חבלים אנחנו חושפים אותם לחוויות חדשות בעולם. חשיפה לחוויות חדשות חשובה במיוחד כי היא מה שמאפשר לילדים שלנו ליהנות ובעצם לחוות את הילדות האישית שלהם בצורה משחררת וחופשיה מאוד.

חייגו אלינו וואטסאפ יצירת קשר

השאירו פרטים

ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם