מועד בת המצווה של בתכם הולך ומתקרב? אתם לבטח עסוקים בתכנון והפקת האירוע, בחיפוש אחר מקום ורעיונות מיוחדים שישמחו את בתכם. השאלה שנשאלת, ובצדק, היא מהו המחיר לאטרקציות לבת מצווה, כך שיספיק למימון האירוע כולו, כולל אוכל, אטרקציות, מקום וגימיקים נוספים.

הכנות מוקדמות עוזרות במיקוד האירוע וחסכון במחיר

אטרקציות לבת מצווה מחירים: אז כמה זה באמת עולה לנו? כדי לענות על השאלה הזו חשוב להגיע מראש למספר החלטות שיקלו על הבחירות:

מיקום האירוע: האם האירוע יתקיים במסגרת הביתית החמימה או שמא באולם? האם הנטייה היא למקום פתוח ואם כן, האם זה מקום שצריך לשכור אותו או שגם חורשה נחמדה וחינמית ליד הבית באה בחשבון?

גודל האירוע: כמה אורחים אתם מעוניינים להזמין? מספר המשתתפים משפיע מן הסתם על המחיר.

מי האורחים: האם האירוע כולל רק את חבריה של בתכם, האם הוא נועד למשפחה המורחבת שכוללת חברים או אולי הוא בכלל משולב, ילדים ומבוגרים. במקרה כזה, יהיה עליכם לתכנן שני סוגי כיבוד – כזה שמותאם לילדים והאחר עבור המבוגרים.

מה הקונספט: האם יש נושא לאירוע, כזה שמצריך השקעה מיוחדת? האם בנוסף להוצאות האירוע תרצו אטרקציות מיוחדת?

מה התקציב: חשוב ומומלץ לקבוע את התקציב מראש ולהתאים את האירוע לתקציב שלכם, ולא להיפך. הגדרה ברורה של התקציב מראש תמנע עוגמת נפש בהמשך  ותעזור לכם להיות ממוקדים יותר.

ככל שתהיו מוכנים וממוקדים יותר, עוד לפני שבחרתם את האטרקציות הרצויות לכם לאירוע, יהיה לכם קל יותר לשלוט בהוצאות ולא לחרוג מהן.

חשוב שבחירת האטרקציות או המשחקים לבת מצווה יהיו מותאמים למקום האירוע. למשל, אטרקציות כמו מתקנים מתנפחים פחות מתאימים למתחם קטן וסגור בשל גודלם, והרעש שמפיק המנוע. מומלץ להתייעץ וליצור קשר עם איש מקצוע מנוסה שיוכל לתפור לכם אירוע במותאם למקום, לאופי ומספר המשתתפים וכמובן בהתאם לתקציב שלכם.

אטרקציות לבת מצווה – מחירים לכל תקציב

חברת רנטליין השקיעה מאמצים רבים בבחירת אטרקציות מיוחדות לאירועים, כאלו שהן גם כיפיות וגם מותאמות תקציב. הרעיון הוא להתאים לכל אחד את האטרקציות המתאימות לו מבלי שתרגישו שוויתרתם על משהו או התפשרתם. החברה מעמידה לרשותכם מגוון רחב של חבילות בהן הכל כלול, כמו דוכני אוכל ועמדות הפעלה, או חבילות אחרות מהן תבחרו את האטרקציות שמתאימות לכם. רעיונות לא חסרים, החל מעמדות של שזירת צמות, קעקועים, טיפוח וציורי קריקטורה ועד שולחנות משחק ברמה גבוהה, גרפיטי וצילומים מיוחדים.

הנסיון מראה שהפקת אירוע בת מצווה על ידי חברה אחת שדואגת גם לדוכני האוכל והמשקאות וגם למבחר האטרקציות הוא חסכוני יותר וגם קל יותר לביצוע, במקום להפנות את המשאבים והאנרגיות למספר ספקים, לתאם ביניהם ולהיות טרודים במשך האירוע בארגון ותיאום בין הממשקים השונים.

חברת רנטליין מעמידה לרשותכם צוות מקצועי ומנוסה, החל מיעוץ וליווי ראשוני כדי להחליט על האטרקציות באירוע ובהמשך, הגעה למקום, הקמת העמדות והדוכנים, נוכחות של הצוות והמפעילים כל הערב ועד לאיסוף העמדות, נקיון ופינוי המקום.

המוטו שלנו הוא לאפשר לכל אחד ליהנות מאירוע איכותי ומושקע, מבלי לוותר על דבר וליהנות ממחירים הוגנים ומשתלמים, המותאמים לכל כיס.

לקבלת מידע וייעוץ על עוד אטרקציות מגניבות לבת מצווה, מחירים, רעיונות ותכנון האירוע כולו, צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להראות לכם כמה דברים נהדרים תוכלו לכלול בבת המצווה עם התקציב שלכם.

חייגו אלינו וואטסאפ יצירת קשר

השאירו פרטים

ויועץ אירועים אישי יחזור אליכם