אטרקציות לאירועים

אטרקציות לאירועים עם רנטליין – הוספת צבע, עניין והנאה לאירוע שלכם! מתכננים אירוע בקרוב? בת/בר מצווה, יום הולדת, או אולי אירוע לעובדים? כדי שיהיה מושלם, תוסס ומלא עניין, צרו איתנו קשר.

חלק מהאטרקציות שאנחנו מציעים:

מגיע לכם יועץ אירועים אישי ללא עלות, צרו קשר!

חווית אירוע מיוחדת עם רנטליין

כל אירוע הוא חוויה בפני עצמה. הוא מרגש, משמח וההתרגשות בעיצומה, בכל גיל. אטרקציות לאירועים הם עולם ומלואו של פעילויות מהנות ושל תוספות מיוחדות שהפוכות את האירוע לחוויה בלתי נשכחת, בין אם מדובר בכנס לעובדים, במסיבת יום הולדת למבוגרים או באירוע בר/בת מצווה.

האטרקציות שלנו ממלאות נפח נרחב מהאירוע ומבטיחות לכל המשתתפים רגעים קסומים של עניין, צחוק והנאה.

מה הן בעצם אותן אטרקציות לאירועים?

מדובר במגוון תוספות לאירוע עצמו שמשלבות, יחד עם המרכיבים ה"קלאסיים" של האירוע, מוקדי עניין מיוחדים שמותאמים לקהל היעד, לגודל האירוע ולדרישות מיוחדות של מארגני האירוע.

למשל: שולחנות משחק כיפיים לילדים, מתנפחים ברמות אתגר שונות, עמדות מולטימדיה וכל מה שילדים אוהבים ושיהפוך את האירוע שלהם לעשיר ומגוון.

אנו ברנטליין מתאימים את האטרקציות במדויק לאופי האירוע, ועל סמך היכרות מעמיקה עם עולמות תוכן שונים ודרישות השוק, באיכות גבוהה ועם המון מחשבה שתדייק את צרכי הלקוח בצורה האופטימלית ביותר.

התכנון עלינו – השקט שלכם

אחד הנושאים מורטי העצבים בכל תכנון אירוע, קטן כגדול, הוא התכנון והארגון. במקום להתרוצץ בין ספקים שונים, לעסוק בתיאום ביניהם ולפקח שהכל מתנהל כשורה, אנו מציעים לכם להגיע לאירוע ככלל האורחים ופשט ליהנות.

חברת רנטליין ותיקה בענף האירועים ומעמידה בפניכם חבילה שלמה של אטרקציות לאירועים, שכוללת ציוד מובחר ומגוון, עובדה שתאפשר לכם להיות שקטים ורגועים שהתכנון נתון בידיה של חברה בעלת נסיון והיכרות מעמיקה עם עולם האירועים והאטרקציות ושצוותה עומד לשירותכם לכל בקשה, שאלה או פנייה.

ומה בתוכנית?

אנו מציעים מגוון אטרקציות מיוחדות לאירועים הכוללים תיעוד האירוע באמצעים מהנים ומיוחדים, כמו תא צילום, עמדת מראת צילום ואחרות ומגוון רחב של משחקים לאירועים כמו: שור זועם, עמדת מולטימדיה עם משחקים חדשים, מתקנים מתנפחים למים ואפילו מתחם מציאות מדומה עם סימולטור למשחק נסיעה ברכבת מיוחדת!

ומה עוד? מתחם פורטנייט שכולל מחשבים מיוחדים, מגוון רחב של מסכי מגע גדולים (55 אינץ'), מסלול מכוניות מתנפח, עמדות צילום בעיצוב מיוחד ועוד.

השכרת אטרקציות לאירועים

לכם, המתכננים אירוע מיוחד ושווה, ומעוניינים לתבל את האירוע ולהכניס לו מימדים נוספים, מעמידה חברת רנטליין מבחר מגוון ואיכותי של אטרקציות מיוחדות לאירועים קטנים ואף גדולים.

עם האטרקציות העכשוויות שאנו מעמידים בפניכם, מובטח לכם אירוע שונה, מגוון ומלא בשפע משחקים לאירועים שיעשירו את האירוע, ישמחו את המשתתפים ובעיקר, יבטיחו לכם שקט נפשי ואת היכולת ליהנות מהאירוע כאחד האורחים.

לשאלות ומידע נוסף על השכרת אטרקציות לאירועים ולהתאמת האטרקציה לאופי האירוע, אל תהססו לפנות אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם ולהמליץ על האטרקציות המתאימות לאירוע שלכם בכל עת.

אטרקציות לאירועים
5 (100%) 16 votes