מכירת פטריות חימום ליחידים במחירים סיטונאים – החל מ₪699

פטריות חימום משמשות כיום לחימום מקומות פתוחים או מקורים ברדיוס של עד עשרה מטרים. פטריות החימום בטיחותיות לשימוש, ידידותיות לסביבה, בעלות צריכה אנרגטית נמוכה ביחס לתפוקה ומתאימות לשימוש במקומות רבים: פטריות חימום לשימוש ביתי, פטריות חימום לשימוש משרדי, פטריות חימום למסעדות ופטריות חימום לאירועים. יתרון נוסף של פטריות החימום הוא שהן משמשות כפריט דקורטיבי לכל דבר. פטריות החימום למכירה נבדלות זו מזו בחברה המייצרת, בתפוקת החום המופקת, בחומרים מהן הם מיוצרות ובעיצובן.

 פטריית חימום למכירה במחיר הזול בארץ רק 699 ₪ בלבד!

חדש לחורף 2017 לא קונים לפני שמשכירים ! מעכשיו לפני רכישת המוצר תוכלו לבדוק אותו באמצעות פטריות חימום להשכרה.

פטריית חימום – לא מה שחשבתם…

רובנו חושבים שכאשר אנחנו נמצאים מחוץ לבית בחורף אז רוב הסיכויים שיהיה לנו קר. מחשבה זו גורמת לרבים מאתנו לא לצאת לבילויים או לאירועים משפחתיים בחורף – אנחנו מפחדים שיהיה לנו קר ולא נהנה. בנוסף רובנו מוותרים על האירוח בחוץ בגלל הקור .. אז זהו – אז ממש לא חייב להיות לנו קר כאשר אנחנו יוצאים לבלות מחוץ לבית בחורף. בתי עסק ומקומות בילוי רבים בוחרים לקנות  גופי חימום שונים על מנת שללקוחות שלהם ולמבלים יהיה נוח מאוד וחם בזמן הבילוי. עכשיו גם אתם יכולים  לרכוש פטריית חימום בתקציב נמוך שיכולה לאפשר לכל מי שמבלה בבתי קפה, בגן אירועים, בפאב או בחצר הביתית ליהנות מכך שיהיה חם ונעים גם אם בחוץ יש אפס מעלות. פטריית חימום למכירה הינה פתרון חימום מעולה לכל בית או עסק, לרבות עסקים בתחום האוכל והבילוי החל מפאב שכונתי ועד מסעדה יוקרתית וגני אירועים.

פטריות חימום למכירה – על פתרונות חימום איכותיים במיוחד לחורף

פטריית חימום יכולות להיות פתרון חימום איכותי במיוחד לחורף. כל עסק מבקש שללקוחות שלו יהיה נעים בזמן שהם מבלים בו. כאשר לקוחות רוצים לבלות בבית הקפה שלנו או במסעדה שלנו באופן איכותי ובטוח הם מצפים שלא יהיה להם קר. חימום בית העסק שלנו יכול לאפשר לנו להבטיח את בטיחות הלקוחות שלנו ואת מידת ההנאה שלהם. כאשר ללקוחות שלנו חם הם יכולים להרגיש נעים יותר כאילו הם ממש בבית האישי שלהם. חימום בתי עסק הוא צעד בסיסי וחובה לכל עסק שרוצה להצליח גם בחורף כאשר קר ויורד גשם.

פטריית חימום לחצר הביתית – לא רק לעסקים וחנויות

לשבת בגינה עם כוס תה חם וליהנות ממזג האוויר הכיפי שבחוץ ומבלי לקפוא מקור?!  כן, יש אפשרות לשבת ולארח חברים בחוץ גם במזג אוויר חורפי. אתם רק צריכים לחשוב איזה פתרון חימום אתם רוצים לרכוש לחצר הביתית שלכם. אנחנו מספקים מגוון פטריות חימום למכירה במגוון דגמים ומחירים.

פטריית חימום – טיפים לחתונה בחורף

פטריית חימום יכולה לעזור לנו לשדרג חתונות אשר נערכות בגני אירועים בחורף. כאשר אנחנו עורכים חתונה בגן אירועים בחורף יש הרבה מאוד מרכיבים ופרטים שונים שאנחנו צריכים לשים לב אליהם ולתת עליהם את הדעת. כאשר אנחנו מקפידים שגן האירועים שלנו יהיה מחומם ונעים אנחנו יכולים להפוך אותו לגן אירועים יוקרתי מאוד ומבוקש. השקעה בחימום גן האירועים תאפשר לשווק את העסק בפני הרבה מאוד זוגות צעירים. כאשר לאורחים באירוע שלנו חם אז הם יכולים לרקוד והאווירה באירוע שמחה ומשוחררת יותר. אף אחד לא באמת נהנה כאשר קר לו. אם אנחנו רוצים לחמם את רחבת הריקודים החיצונית באירוע שלנו אנחנו יכולים לעשות זאת בעזרת פטריות חימום וגופי חימום נוספים, כך נבטיח שהאירוע שלנו יהיה מהנה במיוחד.

Instagram לעמוד אינסטגרם שלנו