השכרת אוהלי אבלים

  גולשים יקרים, על מנת להקל עליכם, ולו במעט, את הימים הקשים העוברים עליכם, הרכבנו עבורכם חבילות שונות של אוהלי אבלים הכוללות את כל הציוד הנדרש למהלך השבעה/האזכרה.

  תוכלו לבחור את החבילה המתאימה לכם מבין אוהלי האבלים השונים, בהתאם לגודל אוהל האבלים וכמות המשתתפים הצפויה.

  בנוסף תוכלו להרכיב באופן עצמאי את החבילה המתאימה לכם, ולבחור את אוהל האבלים, את מספר הכסאות, מספר השולחנות.

  גודל אוהל מחיר עבור יום השכרה מחיר עבור שבוע השכרה חבילות מוזלות עבור שובע ימים כולל ציוד
  אוהל אבלים גודל 6X3 עד 30 איש 1190 ₪ 1350 ₪ 1590 ₪ לחץ כאן לצפייה
  אוהל אבלים גודל 6X4 עד 50 איש 1149 ₪ 1149 ₪ 1840 ₪ לחץ כאן לצפייה
  אוהל אבלים גודל 10X6 עד 75 איש 1390 ₪ 1590 ₪ 2080 ₪ לחץ כאן לצפייה
  אוהל אבלים גודל 12X5 עד 100 איש 2350 ₪ 2350 ₪ 2790 ₪ לחץ כאן לצפייה

  חבילות להשכרה הכוללות אוהלים וציוד נלווה

  אוהלי אבלים – השכרה שבועית

  ריכזנו עבורכם את מגוון אוהלי אבלים להשכרה במבחר גדלים כדי להתאים לאירועים קשים.

  אוהלי אבלים – השכרה יומית

  במיוחד לימים קשים תוכלו להשכיר מאיתנו אוהלי אבלים עבור השכרה יומית במגוון גדלים.

  סוכת אבלים – מענה 24 שעות במיוחד לימים קשים

  אבל תמיד מפתיע (גם כאשר הוא צפוי ) לא אחת יש הכרח להתארגן במהירות להתקנת סוכת או אוהל אבלים. על מנת לייתר את המאמץ ואת הקושי הפיזי והנפשי הכרוכים בחיפוש מענה לצורך זה אנחנו מציעים לכם מגוון סוכות אבלים בגדלים שונים. אוהלי אבלים מאפשרים ליושבים בהם ולמנחמים להימצא במקום שמגן  עליהם מפני גשם, רוחות, שמש ואבק. האוהל יוצר תחושה נעימה עד כמה שניתן לחוש תחושה כזאת בנסיבות העצובות והמצערות.

  מדובר בימים קשים וכואבים במיוחד, כשהאבל טרי וחריף. קשה לנחם וקשה אף יותר להינחם ובכל זאת, מנחמים רבים צפויים להגיע בימי השבעה ולכן נכון ליצור עבורם ועבור המשפחה האבלה מתחם גדול מספיק מחוץ לבית אבל נושק אליו שיאפשר לקבל את פניהם ברווחה. אוהלי אבלים מסופקים עם ציוד נלווה נדרש לכל ימי השבעה ו/או לאזכרה הנערכת לאחר השלושים.

  בהעדר ידיעה כמה מנחמים צפויים להגיע יש הבוחרים מלכתחילה באוהל הגדול ביותר, כדי שבכל מקרה יהיה מקום להכיל את כולם. אפשר להרכיב את החבילה המתאימה לכם ביותר לרבת מספר השולחנות והכיסאות. ניתן להשיג סוכות אבלים ל- 30, 50, 80 , 120  איש בגדלים  שונים משלושה מטר עד 15 מטר.

  כאשר שוכרים אוהל אבלים גדול ניתן לייחד בו נישות מסוימות, למקרים שבהם קיימת רגישות ונדרשת הפרדה מסוימת. הגודל מאפשר לקבל את פני האורחים כאשר הכיבוד מונח על שולחן ויש פינת שתייה חמה, שבה יכול כל אחד מהפוקדים את האבלים להכין לעצמו. ככל שהאוהל גדול ומרווח יותר, כך חופש התנועה של המנחמים גדול יותר ומי שמתקשים לשבת במשך זמן ממושך מול המשפחה יכולים להרגיש חופשיים להסתובב כאוות נפשם.

  סוכת אבלים מסמנת את הטריטוריה הברורה שבה מתקיימים ימי השבעה. חברתנו מציעה ומספקת אוהלי אבלים בגדלים שונים ומעמידה לרשותכם את ניסיונה העשיר בנושא. תוכלו להתייעץ אתנו לגבי  גודל האוהל המתאים לצרכים שלכם וכמו כן לסוג ולכמות הציוד הנלווה.

  בכל מקרה אנחנו ערוכים להיענות לכל בקשה ולספק כל צורך או דרישה בתוך הזמן הקצר ביותר מתוך מודעות ורגישות לנסיבות המיוחדות המצדיקות ואף מחייבות מתן שירות ומענה מהירים ביותר.

  נשמח, כמובן, לספק לכם כל ציוד לאוהלי האבלים . כך או כך יש לכם כתובת לכל בקשה. ועזרה ויעוץ בכל שעה 24 שעות.

  Instagram לעמוד אינסטגרם שלנו